Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rezerwat Kozi Bór 10.07.16. g.10 skrzyżowanie Al.Kraśnicka / Jana Pawła II.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wybieram się w niedzielę nad urokliwe jeziorka Rejowiec i Wielki Ług w Rezerwacie Kozi Bór.Dystans 75km ,tempo jazdy bardzo turystyczne ,na trasie 3 km. odcinek terenowy .W planie pieczenie kiełbaski nad ogniskiem. Rolleyes Trasa:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=csgn...CC67942F7A
+ 1 Smile
Myślałem już od jakiegoś czasu o tym kierunku... Szkoda... niedziela w pracy.
(08-07-2016, 20:30)Ex Driver napisał(a): [ -> ]+ 1 Smile
Krótko i na temat Wink .
(09-07-2016, 00:46)Noorbi napisał(a): [ -> ]Myślałem już od jakiegoś czasu o tym kierunku... Szkoda... niedziela w pracy.

Sad .
W imieniu Jurka zapraszam na niedzielną wycieczkę. Miejsce jest godne odwiedzenia a kiełbaska z ogniska smakuje wyśmienicie.
W niedzielę mam bieg w Kaziku ale po biegu postaram się dotrzeć na kiełbaskę Wink
(09-07-2016, 12:04)mariobiker napisał(a): [ -> ]W niedzielę mam bieg w Kaziku ale po biegu postaram się dotrzeć na kiełbaskę Wink

I to jest dobra wiadomość Rolleyes .
Zabieram tacki i widelczyki Smile
(09-07-2016, 18:27)Ex Driver napisał(a): [ -> ]Zabieram  tacki i widelczyki  Smile
A izotoniki z butelki  Big Grin
W którym miejscu ognisko? Może dojadę Wink
(09-07-2016, 22:17)mraugorzata napisał(a): [ -> ]W którym miejscu ognisko? Może dojadę Wink

Nad jeziorem Rejowiec ,obok stanicy myśliwskiej .33 kilometr. Smile
Stron: 1 2 3