Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 6.11.09, 21.30-22.00 TPSA las kozłowiecki, szosa,ktos chętny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Choiny-Jakubowice-natalin-dwór-..i dalej?, powrót bardziej przez Dys?
Uwaga, sam nie jestem pewien czy będę mógł ale wstepnie mam zgodę i tak na 90% pojadę.
To bedzie gdzies 30-35 km chyba.

[edit]
Teraz muszę wyjść na zakupy w celu złożenia darów bogom Wink i wróce ok.18, wczesniej niż 21.15 nie moge jechać, jakby co to tel do mnie 606695901
jaki będzie teren do jazdy
Drogami asfaltowymi, można zachacyć o aleję zabytkowych drzew ale błoto pewnie będzie.
Chyba ~100% asfalt, w las też można asfaltem.
Dobra wychodze, zapraszam Smile !
Aha tempo chyba ze 20-25 proponuje.
ja właśnie wróciłem z roweru i nie wiem czy mi się będzie chciało jeszcze w nocy dokręcać, tymbardziej, że moja "Bogini" tez mnie dzisiaj wzywa :-P ale chętnie zobaczyłbym jak świeci ta Twoja lampa kenubi, więc byćmoże podjadę pod TPSA tylko w tym celu, a może i się z Wami zabiorę jak będę miał ciśnienie ;-)
to o której w końcu pod tpsa?
O której to do końca nie wiem bo to trochę zależy od dzieci (czytam im na dobranoc a lubią słuchać). Staram się na 21.15 ale jak znam zycie to zdąże na ~21.30.
A lampka to dosyć standardowy Power LED samoróbka i świeci cos jak:
http://dominik.magma-net.pl/mod/
coś jak Bocialarka albo może raczej HL-EL700, najlepiej widac ~w lesie bo w mieście latarnie zmieniają efekt.

Ktos jedzie? Bo jak nie to samemu mi sie nie będzie chciało do lasu po nocy Wink i zrobię rundkę bez celu po mieście (ale pod TPSA mogę przyjechac -- to będzie jakiś cel Tongue). Zresztą trase możemy zmienić, jestem otwarty, jak kto lubi, pojadę gdzie chcecie, byle nie szybciej niz 27 na prostej bo mam górala z oporowymi oponami na zimę.
kenubi napisał(a):Teraz muszę wyjść na zakupy w celu złożenia darów bogom

heh a to ja mam odwrotnie. wychodzę jak mi ciśnienie podniesie :evil: .
a dzis mam wysokie ale to raczej po siłce no i mocy już brak.
ale jak obejrzę wieczorynkę to może mi przejdzie :lol: .

20:34\\poddaje się dziś jednak ;-(
Dzieciaki i reszta Wink oglądają bajkę na TVN to czytanie mam z głowy - czyli jadę na 21.15 i czekam do 21.32
oki będę jakoś w tym przedziale, ale raczej tlyko lampkę oglądnąć ;P
No niestety, mnie tak często nie wypuszczają z domu :-P . A szkoda, bo zapowiadała się fajna trasa i odpowiednie tempo :-( . Ale następnym razem... :-)
Stron: 1 2