Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Piesza Pielgrzymka do Częstochowy - 3 sierpnia Archikatedra LBN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Miałby ktoś chęci podprowadzić pieszych rowerem na caly dzień lub dwa? Mateusz z Bychawy.
Mógłbyś podać więcej szczegółów?
Jaka trasa, ile kilometrów dziennie a przede wszystkim jakie planowane jest tempo?
Tempo relaksacyjne ~15 na h, by nie zostawić w tyle wiernych. Może po przeczytaniu tego postu pojawi się grupa owa. Trasa - ile da się przejechać, by powrócić do Lbn na 18-20tá. Szlak i godzina startu jest podany na stronie pielgrzymki archikatedry lubelskiej.
MOŻLIWE ŻE organizatorzy RL się pojawią! Zachęcam.
Fajnie Mateusz B, że Masz ochotę coś zorganizować i nie zniechęcaj się.
Po prostu czasami warto to "coś" przemyśleć.
Zamiast podać link do szczegółowych informacji piszesz o jakiejś "stronie pielgrzymki archikatedry lubelskiej". 
Zatem trochę Ci pomogę bo na stronie archikatedry raczej niewiele się dowiemy: STRONA PIELGRZYMKI 
Nie bez powodu zapytałem Cię o trasę ponieważ część pielgrzymki z Lublina udaje się do Niedrzwicy a pozostali do Bełżyc. 
W obu przypadkach do przejścia ok. 25km. 
Twoje planowane tempo rowerowe to ok. 15km/h. 
Czyli po godzinie Będziesz na 15 kilometrze. 
Gdzie będzie pielgrzymka przy założeniu, że średnia prędkość marszu wynosi ok. 5km/h? 
Myślę, że raczej trudno będzie "zgrać tempo" aby zbytnio nie oddalić się od pielgrzymów. 
Jeśli w przyszłym roku będę miał czas i możliwość to rowerową pielgrzymkę możemy odprowadzać do samej Wisły  Wink
Zobaczymy. Ja jestem tylko inicjatorem ustawki. Możliwe, że ja się udam do grupy chełmskiej 4 sierpnia (ktòrzy udają się z Wysokie do Zakrzòwek) - bliżej mam do Starej Wsi na spotkanie w Tempie lajtowym. Link http://pielgrzymka.lublin.pl/trasa
Ci którzy mieszkają w Lublinie lub na trasach grup Lublin - Niedrzwica i L...- Bełżyce, mogą się przemieszczać między nimi, by się nie "ślimaczyć" cycle-m.
Może trochę odbiegnę od głównego założenia, ale ja ze względu że nie mogę w tym roku pójść na całą pielgrzymkę myślałem raczej o wyjechaniu na spotkanie pielgrzymce na św. Krzyżu a wcześniej może w Księżomierzu. Wink Bez trzymania średniej prędkości pielgrzymki, czyli 6 km/h, tylko same spotkania. Na Św. Krzyżu jest dostępny nocleg.
Rozważ to, mogłaby z tego nawet wyjść jakaś ustawka Wink
(02-08-2016, 20:29)bartekowy napisał(a): [ -> ]myślałem raczej o wyjechaniu na spotkanie pielgrzymce na św. Krzyżu
Jeśli będę w stanie Wink po Kórnickim Maratonie wsiąść na rower to w poniedziałek (08.08.) wybieram się na Św. Krzyż. Muszę wrócić tego samego dnia do domu więc pewnie wyjdzie około 300 km.
(03-08-2016, 10:31)mariobiker napisał(a): [ -> ][...] po Kórnickim Maratonie wsiąść na rower [...] wyjdzie około 300 km.

Nie wiem, czy znacie tę historię, ale mario jak był dzieckiem wpadł do kociołka ze smarem rowerowym i teraz chce jeździć po 800km za jednym wyjściem z domu Big Grin
(03-08-2016, 11:37)Piotr-ek napisał(a): [ -> ]Nie wiem, czy znacie tę historię, ale mario jak był dzieckiem wpadł do kociołka ze smarem rowerowym
Aj Piotruś myślałem, że się nikt o tym nie dowie Wink
Stron: 1 2