Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: BB Tour - obsługa punktu w Rzeszowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Hej

RL dwa lata temu zrobił chyba najlepszy punkt na całej trasie, stąd prośba organizatora żebyśmy w tym roku także pomogli Smile

Punkt musi być czynny od 11:30 w niedzielę do 19:30 w poniedziałek (21-22 sierpnia). Bardzo proszę chętnych o wpisywanie się. Mi na pewno bardzo miło będzie ujrzeć znajome gęby przed ostatnim, najtrudniejszym odcinkiem, myślę, że reszta ekipy z RL, która startuje także ma podobnie, stąd też moja osobista ogromna prośba i pomoc Smile

Grzesiek
Wszystko pięknie, wszystko ładnie tylko dlaczego ta informacja pojawiła się tak późno ???
Hmm, przecież już od dwóch lat była mowa, że punkt był wypas i robimy też w 2016 roku Smile
Ty Grzegorz widzisz to zawsze z innej strony. A ludzie maja swoje życie. Po za naszymi prywatnymi rozmowami nikt na forum się nie zająknął... i nie ma tu nic do rzeczy coś tam z przed dwóch lat. A tak generalnie to myślę, że Organizatorzy zwrócili się do Ciebie z tym o wiele wcześniej. Coś nie łączy na łączach.
No to tak poza tym, że jak zwykle moja wina to ponawiam pytanie czy są chętni? Jak do weekendu nie będzie to przeproszę Orga, że dałem ciała i powiem, żeby szukał kogoś na punkt.
Ja będę pierwszy!
Czuję klimat tego rajdu i z wielką przyjemnością powitam przed metą tak liczną znajomą ekipę i będę chylić przed nimi czoła Tongue . Mogę być do dyspozycji w niedzielę - czy w poniedziałek tego jeszcze nie wiem. Uważam, że do ogarnięcia punktu przez półtorej doby potrzeba minimum 4 osób.
(02-08-2016, 12:45)KermitOZ napisał(a): [ -> ]Jak do weekendu nie będzie to przeproszę Orga, że dałem ciała i powiem, żeby szukał kogoś na punkt.
Grzesiek spokojnie Wink z tego co wiem JuraS i Ex Driver też chcieli pomóc, jak wrócą znad morza to potwierdzą (lub nie) swoją chęć do pomocy.
Hej,
Ja prawdopodobnie będę pracować w tym czasie w Rzeszowie więc chętnie pomogę w niedzielę Smile
Jest szansa, że się wybiorę...póki co jeszcze się organizuję.

radzik

ooo będzie martiqa, więc też może będę w niedzielę!
Stron: 1 2 3 4 5 6