Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czy Babskie Ustawki jeszcze działają?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć,
jestem nowa na forum i bardzo chętnie się dołączę - czy inicjatywa żyje jeszcze? A jeśli tak to czy mogę prosić jakieś szczegóły, albo podpowiedź gdzie mogę znaleźć informacje. 
Pozdrawiam,
Ania
Nawet jak nie ma to możesz coś napisać Smile
(31-07-2016, 20:29)ABlaszczak napisał(a): [ -> ]Cześć,
jestem nowa na forum i bardzo chętnie się dołączę - czy inicjatywa żyje jeszcze? A jeśli tak to czy mogę prosić jakieś szczegóły, albo podpowiedź gdzie mogę znaleźć informacje. 
Pozdrawiam,
Ania

Hej.
Dobrze że znalazła się osoba która chce podjąć próbę przywrócenia - Ustawek dla Kobiet :), chętnie się przyłączę i może jeszcze parę lasek też ;).
(01-08-2016, 09:21)Jakub.P napisał(a): [ -> ]chętnie się przyłączę i może jeszcze parę lasek też Wink
Przy Twoim tempie to od razu ustawki umrą, bo nikt nie będzie chciał tak ganiać Tongue
Grzesiu, to może pojaw się na nich jako spowalniacz. Wtedy może nie umrą.
Bardzo chętnie Smile
Panowie rozumiem że jesteście zajneresowani  Big Grin no to co - Działajmy   Exclamation Exclamation Exclamation
W sumie nie wiem czemu nikt jeszcze na to nie wpadł, ale w celu spopularyzowania ustawek na forum można zrobić tak, że na wyjazdy kilkudniowe mogą jechać tylko ci, kórzy przynajmniej jedną zorganizowali Tongue

radzik

Małgosia, jak chcesz jeździć tylko z marioxem to się z nim umów na priv, a nie w ten sposób konkurencję wycinasz Big Grin
Cześć Ania, nie przejmuj się pisaniem głupot przez co poniektórych, bo mam wrażenie, że więcej paplają niż jeżdżą na rowerze Tongue ale to super ludzie Big Grin Babskie ustawki troszkę upadły, bo nabrały nowego znaczenia i Panowie nie dawali rady Tongue ale oprócz takowych są jeszcze inne do wyboru, na które my Dziewczyny też przebywamy,  co nie zmienia faktu, że można te babskie odświeżyć.  Wszystko zależy, jak się czujesz na rowerze, jakie tempo i dystanse preferujesz. Musisz to sama określić i wbijać. Gwarantuje dobre towarzystwo i mile spędzony czas, nie gwarantuję braku zakwasów i zmęczenia Big Grin ale na pewno warto.
Stron: 1 2