Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.10 ognisko "Zakończenie lata"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Do której planujecie biesiadować? Będę mógł się pojawić przed 21 dopiero :/
Szymek, pora jak znalazł. Tylko zadzwoń wcześniej i dowiedz się, czego komu już brakuje, to dowieziesz.
Przykro mi, ale niestety zmogła mnie choroba i nie dojadę. Mam nadzieję, że poznam Was w innym terminie. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.
Jakies jaja z tym ogniskiem, czy co kurczę? 
https://www.dropbox.com/s/hnva6q65v1i7gu...8.jpg?dl=0
Pierwszy! Big Grin Mega udane ognisko! Były kiełbaski, były szanty, czego więcej trzeba? Wink Oby coraz więcej takich integracji. Dzięki wielkie za pomysł i organizację m. in. dla Noorbi, Katka, Eliza, Ex Driver.
(07-10-2016, 23:34)Rado napisał(a): [ -> ]Mega udane ognisko! Były kiełbaski, były szanty, czego więcej trzeba? Wink Oby coraz więcej takich integracji. Dzięki wielkie za pomysł i organizację m. in. dla Noorbi, Katka, Eliza, Ex Driver.
Nic dodać nic ująć  Big Grin Dziękuję, że Wam się chciało Smile
Ostatni "ogniskowy" melduje się w domu. Gdzieś tam na ścieżce został Radzik  Wink
Było zacnie. Fajnie było Wasze mordki znów zobaczyć Smile  Dobrej nocy
Super imprezka Big Grin fajnie było Was zobaczyć w tak licznym gronie Smile
Wielkie podziekowania dla KATKI za ogarnięcia całej imprezy od początku do końca!
I ja dziękuję Noorbiemu, dziewczynom i Markowi za organizację, wszystkim za wspólną zabawę, a Adamowi za ppdwózkę Smile I oczywiście pogodzie, że nie padało :-P
No cóż, przyjmuję podziekowania  Big Grin ale to Wam dziękuję najbardziej Exclamation Exclamation Exclamation  Bez Was nie ma takich integracji   Cool Było ciepło od ognia, czułe od Radzika Confused , sympatycznie od rozmów, śmiechów i żartów. Fajnie jest się spotkać tak po prostu. Cytując klasyka: DOBRZE ŻE JESTEŚCIE  Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7