Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.10 ognisko "Zakończenie lata"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Wielkimi krokami zbliża się koniec lata a także koniec sezonu rowerowego.  W związku z powyższym stowarzyszenie „Rowerowy Lublin” zaprasza użytkowników naszego forum na ognisko.
                Organizatorzy zapewniają kiełbaskę na ognisko i napoje. Natomiast jeżeli ktoś z forumowiczów chce popisać się potrawami przyrządzanymi na grillu to z chęcią posmakujemy specjałów przez Was przygotowanych (duży, murowany grill jest na miejscu).
                Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie „Prywatnej Wiadomości” do mnie (Noorbi) z konta forumowego z imieniem i nazwiskiem. Osoby niezarejestrowane na forum nie będą mogły wziąć udziału w imprezie. Abyśmy mogli odpowiednio się przygotować na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.09.2016r.

Miejsce: uroczysko Dąbrowa
Termin: 07.10.2016 godzina 17.00

                                                                                                  Zapraszamy

                                                                                                  Zarząd oraz Stowarzyszeni  -"Rowerowy Lublin"


P.S. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na PW
Świetny pomysł na integrację i powspominanie tego co się wydarzyło w sezonie 2016 Smile
Ludziska wysyłajcie @ do Noorbiego  Big Grin

A tutaj zrobimy listę aby przekonać niezdecydowanych  Wink

1. Noorbi
2. Mariobiker
3.
Zadzwonię i pozdrowię Was z  Green Mountain Tongue
Mam prośbę. Nie twórzmy na razie żadnej listy. Na bieżąco będę ją tworzył u mnie a pod koniec września wrzucę na forum. Chyba że jest inna potrzeba.
Odnosnie czestowania: co jesli ktos przyjdzie z duza iloscia miesa na grilla, ale wszystko bedzie mial wyliczone?
(05-09-2016, 08:21)Bart napisał(a): [ -> ]Odnosnie czestowania: co jesli ktos przyjdzie z duza iloscia miesa na grilla, ale wszystko bedzie mial wyliczone?

To wylicz więcej Angel

Na ognisko oczywiście się piszę i wysyłam PW Wink
(05-09-2016, 07:16)Noorbi napisał(a): [ -> ]Mam prośbę. Nie twórzmy na razie żadnej listy.

OK Panie kierowniku Wink
Kilka osób jest już na liście.
Pojawiło się pytanie czy na ognisku mogą być "izotoniki"? Oficjalnie nic na ten temat nie wiemy ale nieoficjalnie dopuszczamy.
Zakończenie lata, to będzie w październiku Wink
(05-09-2016, 08:21)Bart napisał(a): [ -> ]Odnosnie czestowania: co jesli ktos przyjdzie z duza iloscia miesa na grilla, ale wszystko bedzie mial wyliczone?

https://www.youtube.com/watch?v=0EIsqDRHZcM Big Grin

Proszę dopisać mnie do listy !
Stron: 1 2 3 4 5 6 7