Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [14.11], g.8:15, TPSA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ostatecznie stanęło na wyjeździe w kierunku lasów kozłowieckich - szczegóły poniżej.

Wycieczka lajtowa, ale jakby ktoś nie dawał rady zostanę z nim z tyłu i urządzimy sobie ultra-lajt, tak żeby obeszło się bez zaginionych w akcji ;-) .
Może jakiś NP, bo o 15.45 idziemy na łyżwy :mrgreen: .

Pzdr
Swoją drogą chyba data 11.11 ? ;-P
Ja się rypnąłem z datą :oops: . Sorry za sianie zamętu - już poprawiłem :mrgreen: .

Godzina oczywiście do ustalenia. Można i z tego zrobić Nocny Patrol.
Nie chcę nikogo straszyć ale widziałeś prognozę na onecie? 11.2mm!
i http://new.meteo.pl/komentarze/index1.php (ten drugi fragment)
Coś mi się zdaje, że lampka nie wystarczy.
kenubi, zależy o której. Ja mam jeszcze sporo roboty, jako że pieniążki same nie chcą do mnie przyjść Undecided .

A prognozom pogody nie dowierzam :-P . Pogoda ma się zresztą dostosowywać do mnie, a nie ja do niej :mrgreen: .

Pogromca z Lbn, jeszcze raz sorry...
[nie w temacie,usunięte]
Może być i 22.00. Mam trochę luzów w domu, więc chyba dam radę. Czyli co? 22.00 dziś?
[nie w temacie,usunięte]
To ja założę temat w Nocnym Patrolu, a to ewentualnie nasz Admin nich przeniesie, żeby nie było bałaganu. Jakiś aparat też wezmę, to popstrykamy przy okazji.

Edycja:
Ustalmy jak z godziną, bo widzę, że trochę kolidujemy z ustawką łyżwową, a może ktoś chciaby tu i tu. I w ogóle, jeśli ktoś jest zainteresowany to fajnie, gdyby dał znać :mrgreen: .
Stron: 1 2 3 4