Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.10. LKJ, godz. 11.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Już do Was jechałem , ale wiatr zmusił mnie do skręcenia do pobliskiego Starego Gaju ,gdzie we względnej ciszy przekręciłem coś ze 30 km. Shy
@owset, to zapuszczaj ustawkę Smile
Ustawka to ustalenie trasy, jak rozumiem. Jestem zupełnie nowa w temacie i forum. Zaglądałam wcześniej na forum i tyle. A tak, to zalew i zalew. Odkąd jeżdżę w Lublinie. Sęk w tem, że nie znam innych tras i liczę na czyjąś ustawkę.
(15-10-2016, 16:28)owset napisał(a): [ -> ]Ustawka to ustalenie trasy, jak rozumiem.
Ustawka to wspólne umówienie się na przejażdżkę rowerową Smile Nie musisz znać trasy, ustawka nad zalew i z powrotem też jest dobra. A może zdarzyć się tak, że na ustawkę którą ogłosisz przyjedzie ktoś kto zna trochę więcej tras i pojedziecie gdzieś dalej. Także nie trasa jest ważna a po prostu rzucenie hasła do wspólnej przejażdżki, choćby nawet nad zalew.
No nie wiem no, to rzucam hasło 16 X, zalew zemborzycki i może gdzieś nieco dalej, aniżeli dookoła zalewu Rolleyes Wybieram się, bo mięsnie flaczeją, niestety, jak się nie pedałuje.
(15-10-2016, 18:01)owset napisał(a): [ -> ]to rzucam hasło 16 X, zalew zemborzycki
Warto by jeszcze napisać skąd i o której godzinie startujesz - bez tego innym chętnym trudno będzie dotrzeć na ustawkę Wink A najlepiej w tym celu założyć nowy wątek, wtedy jest bardziej przejrzyście, bo od razu widać, że danego dnia ktoś zaproponował jakąś ustawkę.
Owset, rozejrzyj się po dziale ustawek (przy okazji poznasz ich rodzaje) i popatrz, jak to się robi. To pierwszy dział od góry Smile. Naprawdę nic trudnego i dasz sobie radę bez problemu Wink
Stron: 1 2