Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kalendarz - 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Jeden drobiażdżek: Klasyk Dylański - pierwszy weekend września, dokładnie 1-3.
No to się obudziłeś. Pozamiatane kolego. Gdzieś Ty był z tymi Dylami.
Póbowałem wyprostować tę datę już kilka razy.
Kalendarz - 2017 zrobiony przez Mariobikera jest źródłem potrzebnej wiedzy :)
Ilekroć chciałem w nim coś sprawdzić tyle razy musiałem skorzystać w wyszukiwarki, bo nie wiedziałem gdzie ten wątek się znajduje. Może to tylko mój problem :s
Może "Kalendarz..." można by przypiąć, aby pojawiał się na górze strony z tematami, tak jak ogłoszenie marioxa o problemach z logowaniem??
(19-02-2017, 13:44)Lech napisał(a): [ -> ]Może "Kalendarz..." można by przypiąć, aby pojawiał się na górze strony z tematami, tak jak ogłoszenie marioxa o problemach z logowaniem??
Dobry pomysł Smile Moderatorzy do dzieła Big Grin
Józefowska Majówka Rowerowa jednak jest planowana na 29.04.2017, co został opublikowane na stronie Józefowskiej Kawalerii Rowerowej. Są na niej umieszczone także inne wydarzenia, których publikację polecam Smile
(21-02-2017, 10:41)Paweoo napisał(a): [ -> ]Józefowska Majówka Rowerowa jednak jest planowana na 29.04.2017
Poprawione Smile
Może by podlinkowywać w kalendarzu temat do danego wydarzenia?
(22-02-2017, 16:17)truskafka napisał(a): [ -> ]Może by podlinkowywać w kalendarzu temat do danego wydarzenia?

Słuszna propozycja, wieczorem ogarnę temat Smile
UWAGA, kalendarz został zaktualizowany:
Było: Rajd Nadbużański - 24 czerwca
Jest: Rajd Nadbużański - 01 lipca
Korzystając z okazji bardzo zapraszam na IX ! już edycję tej niemalże kultowej imprezy organizowanej przez Krzyśka (Mindex'a) oraz Jego małżonkę Anię. Kto był już tam raz z pewnością będzie ponownie!
Adres strony: http://rajd.nadbugiem.pl/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7