Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Prawo Jazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
w końcu zdecydowałam się na ten krok, muszę zrobić prawko, to ostatni dzwonek bo od nowego roku ceny poszybują w górę ze względu na zmianę vatu...
no i właśnie który OSK wybrać? ... mam duży problem z samookreśleniem więc proszę o opinie Tych , którzy już mają to za sobą, napiszcie coś o lubelskich szkołach jazdy w których się szkoliliście
Mam nadzieje że osoby które mają podobny problem tez skorzystają ... jednym słowem coś dla potomnych się ostanie :roll:
Stanowczo odradzam Ci Kulkę. Są chyba najdroższą szkołą, mają strasznie dużo klientów, w związku z czym na każdej jeździe masz praktycznie innego instruktora. Informacja z pierwszej ręki - moja Siostra robiła właśnie u nich - na 30 obowiązkowych godzinach jazdy miała 10 instruktorów, z czego każdy potrzebował czasu żeby ocenić jej umiejętności. W związku z czym wiele elementów nauki praktycznej było zbędnie powtarzanych, inne nie zostały nawet rozpoczęte. Po wszystkim przeniosła się do małej szkoły, gdzie facet zaczął ją naprawdę uczyć jeździć.
Co do tych, które są dobre to trudno mi powiedzieć, ale w dzisiejszym Kurierze Lubelskim jest najnowszy ranking szkół nauki jazdy. Wybierz z czołówki tę, która jest najbliżej Ciebie :mrgreen:
Kulki nawet nie brałam pod uwagę bo daleko, drogo i fabryka, nie sugeruje się tym rankingiem bo nie jest miarodajny tzn nie były określone kryteria jasno na jakiej podstawie wyszło im tak a nie inaczej. Ale dzięki Big Grin
Ja tylko powiem ze odradzam Mila http://www.mila.lublin.pl/ robiłem kiedyś u nich kurs i na jazdach spędziłem aż pół roku, wcześniej jeszcze miałem teorie koło 2 miesięcy. O instruktorze to nawet nie wspomnę bo było to po prostu cham. Aha i słyszałem kiedyś taki zwrot "Mila dla debila" i w pełni się z nim zgadzam :-P
truskafka napisał(a):mam duży problem z samookreśleniem

No właśnie, zaczęliście doradzać/odradzać, a truskafka nie określiła konkretnie jaka kat. ją interesuje.
A1,A,B1,B,C.........BE,D1E,DE..., czy na tzw. TIR-a, autobus, pow. 3,5t z naczepą, bez przyczepy, osobowy itd. :-P

Ja nie doradzę, bo robiłem prawko w 1995/96 na maluchu i zdałem za 2 razem. :-D
Ja ci polecam szkołę nauki jazdy TEST na ulicy Struga. Sam tam robiłem kurs. To mała szkoła i jest 2 instruktorów i od początku do końca jeździsz z tym samym. Potrafią naprawdę dobrze przygotować.

ps. zdałem za pierwszym razem
B oczywiście Tongue
Z tego co wiem w Lublinie działa jakaś "babska" szkoła jazdy. Instruktorkami są kobiety, bo teoretycznie one są w stanie łatwiej nauczyć inne kobiety poruszać się samochodem... :mrgreen:
Babska szkoła ponoć jest ekstra...ludzie przychodzą na dokształcenie z innych. Moja Kumpela w niej jeździ więc gdybyś była zainteresowana mogę wniknąć głebiej w tematSmile
Ja polecam Siddha na sądowej,. Teorie w tydzień zrobiłem a potem od razu jazdySmile Miła atmosfera. polecam
Stron: 1 2 3