Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Masa Krytyczna+Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zbiórka darów w Stokrotce zakończona. I to zakończona wielkim sukcesem! Muszę przyznać, że byłem sceptycznie nastawiony do takiej marketowej zbiórki, tzn. nie wierzyłem w sukces. Jakże się myliłem! Już w ciągu pierwszych 4 godzin mieliśmy załadowane po brzegi cztery wielkie wózki. 
Podziękowania dla dzisiejszych Wolontariuszy w osobach (kolejność przypadkowa): Mraugorzta, Damian, Sobol, Ex Driver, Mariobiker.
Szczególne podziękowania dla Josepha i Jego dziewczyny, którzy przywieźli naprawdę bardzo wiele darów! Odwiedzili nas i wsparli darami Akcję również: Tomek (tomo) oraz Paweł (pecet86), a także Marta (arta). DZIĘKUJĘ!
(20-11-2016, 21:32)Rado napisał(a): [ -> ]Muszę przyznać, że byłem sceptycznie nastawiony do takiej marketowej zbiórki, tzn. nie wierzyłem w sukces. Jakże się myliłem! Już w ciągu pierwszych 4 godzin mieliśmy załadowane po brzegi cztery wielkie wózki. 
Ja wręcz przeciwnie myślałam  Smile Bo co innego przywieść jedzenie, ciuchy czy zabawki specjalnie na jakąś imprezę (zwłaszcza, że nawet jak ktoś ma np. ubranka dla dzieci, to zapomni przygotować itp.). A co innego wpaść na zakupy i dołożyć do koszyka dodatkowe słodycze, makaron, kaszę czy cukier. Bo to tak przy okazji. Ale nawet w najbardziej optymistycznych przypuszczeniach nie zgadłabym, że aż tyle się tego uzbiera!  Wink
Dzięki pozostałym Wolontariuszom, żałuję, że mogłam wpaść na tak krótko. 
I wielkie brawa należą się Radowi. Brał udział w zbiórce od godz. 10 do mniej więcej 16.30 (czy nawet 17).
BRAWO WY
Mimo problemów technicznych w dniu wczorajszym  temat ogarnięty. Oto oficjalne wyniki Stokrotkowej zbiórki :


 Ryż---37,40 kg
 Makaron-- 31,45 kg
 Mąka--12,0 kg
 Cukier-- 9,00 kg
 Sól-- 2,00 kg
 Kasza-- 1,20 kg
 Herbata-- 0,4 kg
 Konserwy i słoiki-- 5,46 kg
 Chrupki-- 7,45 kg
 Słodycze-- 18,60 kg
 Nutella-- 0,70 dag
 Napoje--7,5 kg
 Olej -- 20,5 kg
 Mleko --12,0 kg

Różne :

Gra 1 szt.
Książeczki 3 szt.
Odzież -- 3 kg.



 RAZEM  --- 168,66 KG !!!!!!!
 
(21-11-2016, 18:22)Ex Driver napisał(a): [ -> ]RAZEM  --- 168,66 KG !!!!!!!
Wooooow !!!!!!!!!!
To już rekord z przed roku pobity o 75 kg! A jeszcze przecież będziemy zbierać dary podczas Masy Krytycznej! Dobijemy do 200 kg? - postarajmy się!
W tym miejscu należą się WIELKIE, OGROMNE PODZIĘKOWANIA Markowi (Ex Driver) i jego małżonce, którzy dary te wnosili z samochodu na 3 piętro! (i to dwa razy!), opisywali je i ważyli. Przypomnę, iż w tam tym roku też Oni zajęli się ważeniem i segregowaniem darów. Czapki, a raczej kaski z głów przed Nimi!
Dobrze, że jesteście Smile
Marek dzięki. Jesteś wielki. Ucałuj małżonkę od nas.
(21-11-2016, 20:05)Noorbi napisał(a): [ -> ]Marek dzięki. Jesteś wielki.
Nie pozostało mi nic innego jak tylko przyłączyć się do podziękowań.
Dziękujemy !!!! Smile   Po prostu zrobiliśmy to co trzeba Smile
Mam pytanko - czy ktoś oprócz Marka będzie na masie samochodem? Pytam, bo mam naszą flagę i chętnie bym ją komuś przekazał - na Masę prawdopodobnie uda mi się dotrzeć, ale nie samochodem.
Wszystko wskazuje na to, że ja przyjadę samochodem. Więc zgadamy się się później.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9