Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Masa Krytyczna+Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hej! Tak jak rok temu i w tym planujemy zbiórkę darów potrzebującym dzieciom z Lubelszczyzny w ramach akcji http://www.pdpz.pl/
Plan jest taki: zbiórka słodyczy na Listopadowej Masie Krytycznej w dniu 25.11 (piątek) oraz podczas zawodów biegowych City Trail http://citytrail.pl/  3.12 (sobota).
Jestem obecnie na etapie zakładania Sztabu Akcji i w związku z tym mam pytanie, ile osób byłoby chętnych do pomocy podczas zbiórki w te dwa dni. Muszę to wiedzieć, by zgłosić konkretną liczbę wolontariuszy, którym należy przygotować identyfikatory (potrzebne będzie zdjęcie + wypełniony formularz).
Proszę się zastanowić nad swoją dyspozycyjnością Big Grin w te dni oraz nad chęcią niesienia pomocy dzieciom. Liczę na Waszą pomoc. Razem możemy zrobić więcej! Dziękuję.
Zgłaszam się. Fota z identyfikatora sprzed roku będzie odpowiednia? Wink
Nie biegnę City Trail więc 3.12 (sobota) z przyjemnością pomogę Smile
Na City Trailu się przydam Smile
Na CT będę  Smile
W sobotę 3.12 ja też jestem do dyspozycji, natomiast co do piątku to na chwilę obecną ciężko powiedzieć - jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to postaram się pojawić, z tym że bez roweru Wink

(03-11-2016, 18:06)mariobiker napisał(a): [ -> ]Nie biegnę City Trail
Dlaczego???? Wink
Witaj,
wprawdzie w Waszym stowarzyszeniu nie jestem, ale jak najbardziej oferuję moją pomoc (a tym bardziej w takim celu) - także o ile będzie potrzebna to daj znać....
Dobra, a co trzeba zrobić? W tamtym roku ograniczyłam się do złożenia jakichś rzeczy, a jak pomóc organizacyjnie?
Jest mi niezmiernie miło, że jest tyle chętnych osób! Dzięki. To już połowa sukcesu. @sobol, każda pomoc się przyda, nie trzeba być stowarzyszonym, najważniejsze są dobre chęci. @mraugo, oprócz pracy "fizycznej" typu rozłożenie namiotu, banneru, flagi, pakowania, liczenia darów, przyda się bardzo pomoc w promowaniu imprezy pośród swoich znajomych. Mam tu zwłaszcza na myśli środowisko biegaczy, którego nie znam... Także tego - działajcie Big Grin
Tak dla porządku zrobię listę Wolontariuszy naszego Sztabu Akcji:
1. mariox
2. mariobiker
3. Jakub P.
4. Ex Driver
5. katka
6. damian.s
7. sobol
8. mraugorzata
9. Noorbi
10. Eliza

Przypominam, że będę niedługo prosił Was o wypełnienie formularza zgłoszenia Wolontariusza oraz dostarczenie/nadesłanie zdjęcia niezbędnego do identyfikatora.
Jeszcze raz dziękuję za zaoferowanie pomocy.
(03-11-2016, 23:03)Rado napisał(a): [ -> ]dostarczenie/nadesłanie zdjęcia niezbędnego do identyfikatora
A to zdjęcie to musi spełniać jakieś specjalne warunki, jak np. do dowodu, czy może być pierwsze z brzegu zdjęcie, na którym jesteśmy podobni do siebie? Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9