Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Organizacja imprezy przełajowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
UM Lublin ogłosił konkurs na organizację imprez sportowych: http://bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=200&id=273119
Czasu za dużo nie mamy - czas składania ofert do 9 grudnia.
W wyniku piątkowego spotkania ustaliliśmy, iż piszemy ofertę na organizację imprezy przełajowej, data imprezy: 10 czerwca (sobota) 2017 - data "bez możliwości negocjacji".
Lokalizacja: Stary Gaj.
Burzę mózgów czas zacząć!
Moim zdaniem lepszy byłby teren przy Słonecznym Wrotkowie. I takie pytanie czy robić tylko dla amatorów czy dla zawodowców? Bo jak dla zawodowców (czytaj osób licencjonowanych) to też są pewne obowiązki.
@Kuba - tylko przy Słonecznym Wrotkowie nie ma przełajów żadnych,
Żeby zrobić przełaj, z delikatną jazdą na orientację to niestety trochę porządnego lasu potrzeba - czyli na wschód od Osmoliciej lub na południe od zalewu (tak żeby wykluczyć jakieś problemy z rezerwatem Stasin)
Sobol do tej pory wszystkie przełaje do tej pory jak się odbywały to były przy słonecznym wrotkowie. Z Rezerwatem w Starym Gaju nie pozwolą nic zorganizować.
Kubo, tylko teraz między ulicami cienistą i jej przedłużeniem Grzybową a Osmolicką i zalewem masz wycinki i w sumie nie wiadomo jak ten teren będzie wyglądał w czerwcu w okresie imprezy.
Bezpieczniej chyba jest, tak jak mówiła Truskafka, żeby wykorzystać las po drugiej stronie ulicy Osmolickiej (a gdzie ustawisz start i metę to już tylko twoja koncepcja), nikt nie broni startować i kończyć pod wrotkowem - a na koniec zagrycha z kiełby za piątaka Smile
Ja niestety tego lasu aż tak nie znam - albo inaczej - znam go na tyle gdzie da się crossem wjechać - a że to ma być przełaj to trzeba by jakieś ambitniejsze trasy ogarnąć. Smile
Trasa z tego i ubiegłego roku Godziny w Piekle: https://www.facebook.com/212751282229261...=3&theater
Zwolennikom Wrotkowa przypominam dwukrotnie organizowany Family Cup i problemy z przechodniami, lezącymi jak krowy pod koła rowerzystów i nic sobie nie robiącymi z taśm odgradzających. Jestem za bardziej odludnym miejscem.
Impreza ma być dla amatorów, z podziałem na kategorie wiekowe. Dlaczego Stary Gaj? - bo Jak Kuba napisałeś wszystkie pozostałe są organizowane na Słonecznym Wrotkowie Smile To ma być coś nowego, oryginalnego, dlatego bierzemy pod uwagę dwa starty: dzienny i nocny. Nocny wyścig byłby ciekawym wyzwaniem! Stary Gaj to nie tylko Rezerwat Stasin.
To jak dla amatorów - to odpada zgłaszanie do Związku i nie będzie potrzeba będzie sędziów.
Zgodnie z info przetargu to 100% amatorki - czyli po prostu promocja kult. fiz. bardziej ogólnie nie mogli napisać Smile
@Rado - co do starego gaju to sam chyba mówiłeś, że problem może być z leśniczymi ze Świdnika.
Stron: 1 2 3 4 5