Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: II Lubelski Maraton Turystyczny - 20.05.2017 - 300 km
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Wspaniała jazda dzięki Mario za wszystko było ciężko ale mam nadzieję że za rok będzie tak samo Dzięki
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Mariobikera, dyrektora MaratonuSmile
Trasa, organizacja super.

Podziękowania i gratulacje też dla wszystkich jadących, a w szczególności dla Piotra73 z którym goniłem grupę przez ładnych parę km, Paula67 i endriu68 za towarzystwo przez większą część trasy. Dzięki Panowie.

Do następnego!
dzk było extra
super ludzie
Jako uczestnik grupy 300 ale jadącej spokojniejszym tempem chciałem podziękować Radkowi za towarzystwo. Trasa super widokowo, trochę namieszaliśmy w trzeciej setce ale dystans został zrealizowany. Uwinęliśmy się z trasą zdecydowanie szybciej, niż rok temu.
Dzięki za organizację Mariobikerowi i Uczestnikom za jazdę. Dzięki również za to, że chciało się Wam (Damian.S i Mariobiker) zaczekać na nas z medalami.
Gratulacje dla wszystkich uczestników LTM !!! Brawo Wy Smile 
Kierowniku całego zamieszania - Brawo Ty !!!! Big Grin
Fajno było.
Podziękowania dla Dyrektora za organizację a dla Krzyśka (sosen) i Wektora za ratunek i współpracę.
Parę foteczek ode mnie.

https://goo.gl/photos/UqZEeANZaa4w1Haq7

Pozdrawiam,
Paweł

andriu68

Było b. b.
fajno.
II Lubelski Maraton Turystyczny przeszedł do historii.
Z Waszych komentarzy wynika, że wszystko było ok i to mnie bardzo cieszy Smile
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za przybycie i gratuluję ukończenia II LMT !!!
Kto wie może za rok będzie trzecia edycja Wink

https://photos.google.com/share/AF1QipME...U5empGQUR3

[Obrazek: zdjecie,600,677088,20170521,ii-lubelski-...tyczny.jpg]
Mój udział w II LMT zawsze już będzie mi się kojarzył z pierwszą kraksą na rowerze szosowym. Jestem trochę poobijany i przeszlifowany w paru miejscach, ale żyję Smile
Chcę jeszcze raz podziękować Andrzejowi i Markowi za pomoc w tej sytuacji i za dociągnięcie mnie do mety. Choć nogi dobrze się kręciły, to niełatwo było trzymać kierownicę, szczególnie na nierównościach.
Dziękuję również tym, którzy tutaj raczej nigdy nie zajrzą, a więc mieszkańcom okolicy, gdzie miałem wypadek, za wezwanie służb ratowniczych i pomoc w opatrywaniu moich ran.

Gratuluję wszystkim uczestnikom ukończenia LMT.
Dla Mariusza podziękowania za organizację tej świetnej imprezy Smile
(21-05-2017, 10:50)paul67 napisał(a): [ -> ]Jestem trochę poobijany i przeszlifowany w paru miejscach, ale żyję Smile

Paul wracaj szybciutko bo zdrowia Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31