Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sprzedam - Buty SPD, szosowe, adidas, r. 44 -128 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Sprzedam buty szosowe adidas primato, nowe, nie używane, z systemem SPD. Rozmiar 44, ale faktycznie jest to raczej 43. W komplecie bloki SPD. Buty są kompatybilne także z systemem SPD-SL. Sprzedaję bo są na mnie za małe. Cena - taka jak za nie zapłaciłem - 128 zł. Czekam do niedzieli i odsyłam. Jakby ktoś był zainteresowany...zapraszam Big Grin

 Takie buty - KLIK
Niebieskie, takie damskie, pasowałyby Radzikowi Big Grin
Bardzo twarzowy kolor Tongue
Dzięki chłopaki Big Grin piszę na priv do Radzika, choć może mu się nie spodobać. A ten kolor to bardziej coś takiego: KLIK
Prawdziwy meski kolor, zal oddawac,
 Lechu moze po prostu zacisnij zeby i sprobuj dymac na rowerku?  Ból z czasem powinien ustapic.
Ta produkcja nie ma zaniżonej numeracji ? ... ciżby przipadek ?!?! Tongue
(26-01-2017, 15:11)Bart napisał(a): [ -> ]Prawdziwy meski kolor, zal oddawac,
 Lechu moze po prostu zacisnij zeby i sprobuj dymac na rowerku?  Ból z czasem powinien ustapic.

Żal, ale cóż jak pije i ciśnie Huh
(26-01-2017, 18:40)Lech napisał(a): [ -> ]ale cóż jak pije i ciśnie Huh
Wyciąć otwór z przodu, na lato będzie jak znalazł Big Grin
http://image.ceneo.pl/data/products/2089...-41-42.jpg
(26-01-2017, 18:56)damian.s napisał(a): [ -> ]
(26-01-2017, 18:40)Lech napisał(a): [ -> ]ale cóż jak pije i ciśnie Huh
Wyciąć otwór z przodu, na lato będzie jak znalazł Big Grin
http://image.ceneo.pl/data/products/2089...-41-42.jpg

Damianie, Tobie oddam za jedyne 128 zł. Okazja Big Grin  i mógłbyś w końcu, jak człowiek, zacząć jeździć w espedach Big Grin
(26-01-2017, 20:04)Lech napisał(a): [ -> ]Damianie, Tobie oddam za jedyne 128 zł. Okazja Big Grin i mógłbyś w końcu, jak człowiek, zacząć jeździć w espedach Big Grin
Dzięki Lechu, ale nawet niebieskie buty nie przekonają mnie do spd-ów Wink
Stron: 1 2