Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL - 2017. Zamówienia do 21.02
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(12-02-2017, 22:14)sobol napisał(a): [ -> ]moje tez pójdzie jak tylko pomierzę rozmiary Tongue

Jestem kozak, bo już mam zamówione Big Grin
Prośba taka - osoby które już są na 100% zdecydowane i puściły zamówienie do Norbiego niech wrzucą też to na forum - może ktoś się dzięki temu zdecyduje coś domówić dodatkowo i dzięki temu wejdziemy w niższą grupę cenową.
Przyznawać się kto zamawia kamizelkę i czapeczkę.
Ja tylko spodenki i koszulka.
Hej RL-y pytanie mam do was odnośnie spodenek i spodni z MB jak z wkładkami (brać te podstawowe czy lepiej dołożyć na tą wkładkę Martombikową) i jakie polecacie? - chodzi zarówno o krótkie jaki i długie

THX
Ja jeszcze nie myślałam, co by tu wziąć Wink Ale czy ktoś jest na tyle ogarnięty w sprawach takich zamówień, żeby zrobić jakąś tabelkę i udostępnić ją do edytowania? Wtedy dużo łatwiej można byłoby zobaczyć, co jest chodliwe i gdzie brakuje np. jednej sztuki do zniżki. Byłoby to znacznie czytelniejsze niż przerzucanie kilku stron postów na forum Wink
(13-02-2017, 16:33)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Ale czy ktoś jest na tyle ogarnięty w sprawach takich zamówień, żeby zrobić jakąś tabelkę i udostępnić ją do edytowania? Wtedy dużo łatwiej można byłoby zobaczyć, co jest chodliwe i gdzie brakuje np. jednej sztuki do zniżki. Byłoby to znacznie czytelniejsze niż przerzucanie kilku stron postów na forum Wink

Bardzo dobry pomysł Exclamation
(13-02-2017, 16:33)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Ja jeszcze nie myślałam, co by tu wziąć Wink Ale czy ktoś jest na tyle ogarnięty w sprawach takich zamówień, żeby zrobić jakąś tabelkę i udostępnić ją do edytowania? Wtedy dużo łatwiej można byłoby zobaczyć, co jest chodliwe i gdzie brakuje np. jednej sztuki do zniżki. Byłoby to znacznie czytelniejsze niż przerzucanie kilku stron postów na forum Wink

Albo druga opcja - która dołoży roboty Norbiemu (sorki Cool ).

musiałby on zrobić w pierwszym poście edycje i dopisywać odpowiednie cyferki za każdym razem jak spłynie do niego zamówienie - wtedy będzie wiadomo na 100% co i jak Big Grin
@mraugo, można to zrobić w formie ankiety w wątku.
(07-02-2017, 01:17)Noorbi napisał(a): [ -> ]3. Ewentualnej personalizacji stroju, czyli np. imienia, nicku - proszę to dopisać przy zamówieniu, gdzie ma być ta personalizacja - dopłata 10zł)

Odnośnie personalizacji - czy dobrze interpretuję, że jest możliwość umieszczenia np. imienia nad logiem MARTOMBIKE ?

Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12