Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.02 godz. 16.00 Gratisowe zajęcia "Spinning" oraz sesja foto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Stowarzyszenie Rowerowy Lublin organizuje zajęcia "Spinning" dla chętnych osób, zarówno członków stowarzyszenia jak i użytkowników forum. Jest to pilotażowa godzina zajęć i darmowa dla osób które się zgłoszą.
Zajęcia odbędą się w dniu 19 lutego (niedziela) w Klubie Sportowym "SPORTSPARK" . Przed zajęciami zapraszamy na wspólną sesję zdjęciową. Zdjęcia będą robić nasi forumowi koledzy a posłużą one między innymi do promocji stowarzyszenia. 

Uwaga!!! Ilość miejsc ograniczona a pierwszeństwo na darmową godzinę "Spinning" mają stowarzyszeni i osoby posiadające stroje RL.

Zapisujemy się w tym wątku. Spotykamy się w "Sportspark" ul. Bohaterów Monte Cassino 53a 19.02 (niedziela) godzina 15.55
1. Noorbi
2. Mariobiker
3. Rado
4. marza
5. mraugorzata
6. mariox
7. Fazi5
8. Eliza
9. truskafka
10. danielw78
11. katka
12. Lech
13. sobol
14. szymek_sq
15. marecky
16. damian.s
17. arta
18. radzik Big Grin
19. mraugorzata
20. KPaweł
21. Tom
22. Ania-Roszpunka
Dopiszcie i mnie Smile
Szykuje się niezła zabawa. Szef  "Sportsparku" obiecał także zniżki na karnety miesięczne. Dla mnie spinning będzie fajnym przygotowaniem do sezonu.
Zobaczę jak mi będzie się "spiningowało", bo jakieś 3 lata temu chodziłem przez 2 miesiące, ale odpuściłem - straszne obciążenie dla kolan.
Wstępnie poproszę Big Grin
Idę i ja
Ja chce!
To i ja poproszę o wpisanie mnie na listę Shy
Dopisz i mnie jeśli można, aczkolwiek jak będzie dużo dłużej niż do 17 -17.30 to się urwę bo mam dyżur Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11