Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lemondka Profile Design Airstryke
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może ktoś będzie zainteresowany taką lemondką. Identyczną ma Rado. Pożyczałem ją od niego i byłem zachwycony. Teraz postanowiłem kupić sobie taką samą. Ceny w Polsce są dla mnie nie do przyjęcia dlatego zacząłem szukać w USA. Ja sobie już kupiłem i teraz czeka na wysyłkę. Szukam kogoś kto będzie chętny to podzielimy koszty po równo. Na tę chwilę koszt przesyłki full to 20 dol a lemondki 60 dol. więc to połowa ceny w Polsce. TU jest adres aukcji na której lemondkę mogę za kogoś kupić.
Wygląda zachęcająco. Na czym ją testowałeś? Na 'baranku' szosowym czy na prostej kierze?

Pozdrawiam,
Paweł
Tak miałem na baranku i w zasadzie tylko ta mi pasowała, przede wszystkim dlatego bo ma podnoszone podłokietniki
kiedy planujesz zamawiać ?
Ja już kupiłem. Teraz szukam ktosia który zamówi kolejną i podzielimy się kosztami przesyłki. Zamawiałem z innej aukcji i zapłaciłe 67dol z przesyłką do mojego brata. Zaczekam aż cos tam jeszcze dokupię i dopakuję i wtedy on wyśle do Polski. A nie napisałem jednej rzeczy. Przesyłka morska idzie 6tyg ale za to nie ma cła
e nie, bo ja planowałem poczekać i w niedziele pomacać lemondke prezesa Big Grin
i wtedy bym zdecydował.
Jak coś to bym dopiero wtedy dał Ci info
Ale mi sie nie spieszy
(14-02-2017, 18:44)Noorbi napisał(a): [ -> ]Identyczną ma Rado
Yanq też ma taką.
(14-02-2017, 21:21)sobol napisał(a): [ -> ]planowałem poczekać i w niedziele pomacać lemondke prezesa
Dobrze, że piszesz. Mam ją obecnie zdemontowaną, zatem mogę Ci ją pożyczyć celem przymiarki do swojej szoski. Tylko przypomnij mi o tym w sobotę! Smile

EDIT: @Noorbi, a ta licytacja obejmuje zakup lemondki wraz z podłokietnikami? Bo jakoś ich nie widzę...
(14-02-2017, 22:27)Rado napisał(a): [ -> ]Dobrze, że piszesz. Mam ją obecnie zdemontowaną, zatem mogę Ci ją pożyczyć celem przymiarki do swojej szoski. Tylko przypomnij mi o tym w sobotę! Smile

Oki - na pewno przypomnę Big Grin
I DZIĘKI Smile
(14-02-2017, 22:27)Rado napisał(a): [ -> ]EDIT: @Noorbi, a ta licytacja obejmuje zakup lemondki wraz z podłokietnikami? Bo jakoś ich nie widzę...
Są schowane w tym pudełeczku dołączonym do lemondki
Stron: 1 2