Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam Wszystkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Was wszystkich Rolleyes

Nowy rower, nowy nick, stara osoba.
Wiele osób pewnie mnie kojarzy/zna bo kiedyś jeździłem z RLem.
( Taki blondyn na za małym na Niego czarno-niebieskim Wheelerze Pro 900 disc )

Przyszły zmiany, teraz już rower będzie na mnie dobry a że trochę kondycja spadła to trzeba z nowym sezonem pojeździć z Wami.

Na czym teraz będę jeździł? Zdradzę Wam jak tylko rower będzie już w moich rękach Smile)

Jeszcze raz witam wszystkich i jak są jakieś pytania to śmiało!
Poza jeżdżeniem na rowerze robię też zdjęcia ( tak jakby ktoś pytał )


Pozdrawiam
Kuba-Pe
Jakub.P? Big Grin

radzik

Niedźwiedź Morderca?:>
Ani nie Jakub.P ani nie Niedźwiedź Morderca.
Z tego co pamiętam to chyba kiedyś kiedyś dawno temu miałem nick KubaLBN czy coś takiego.
Zresztą nie ma co odgrzewać kotleta Tongue
Na jakiś ( na początku lajtowych ) ustawkach zobaczycie moją mordkę to pewnie skojarzycie Smile

Tak jak mówię parę osób może mnie kojarzyć po czarno-niebieskim Wheelerze z niebieskimi oponami.
(13-03-2017, 17:53)Kuba-Pe napisał(a): [ -> ]Ani nie Jakub.P ani nie Niedźwiedź Morcerca.
Z tego co pamiętam to chyba kiedyś kiedyś dawno temu miałem nick KubaLBN czy coś takiego.
Zresztą nie ma co odgrzebywać kotleta Tongue
Na jakiś ( na początku lajtowych ) ustawkach zobaczycie moją mordkę to pewnie skojarzycie Smile

Tak jak mówię parę osób może mnie kojarzyć po czarno-niebieskim Wheelerze z niebieskimi oponami.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie Smile
Cześć Kuba. Zaraz odgrzebię tego starego kotleta Tongue Fajnie, że o nas przypomniałeś i wróciłeś. Nasza najbliższa większa impreza to Rowerowe Topienie Marzanny. Szczegóły tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/thread-9679.html
Do zobaczenia!
Witaj Kuba Smile
Cześć Kuba.
Halo Halo.

Czy uważacie, że powinienem zmienić nick dlatego, że jest za mocno podobny do Jakub.P ??
Dwie różne osoby a strasznie podobny nick.

radzik

zostaw jak jest Smile
Stron: 1 2