Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1.04 godz. 10.00 Stokrotka-Felin, Dookoła...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dookoła czegoś tam... nieistotne, na razie. Jadę na objazd części ciekawej trasy którą planujemy za jakiś czas. 
Dystans ok 90km czyli generalnie niedaleko. Ponieważ jest to 01.04 to pewnie będzie śmiesznie. Obiecuję, że będzie krótkie noszenie roweru, nie co terenu i sporo asfaltu, trochę szutrów i odrobinę błotka. Trasa będzie najprzyjemniejsza dla rowerów crossowych ale każdy da radę. Jadę bez napinki dla "mega fun-u". będzie sporo czasu na pogaduszki. Przygoda, przygoda i jeszcze raz przygoda.
Wyjazd o godzinie 10.00 (obowiązuje "kwadrans akademicki") spod Stokrotki na Felinie (jest.... jedna). Powrót w to samo miejsce ok. 16-17.
(29-03-2017, 12:27)Noorbi napisał(a): [ -> ]Obiecuję, że będzie krótkie noszenie roweru, nie co terenu i sporo asfaltu, trochę szutrów i odrobinę błotka. Trasa będzie najprzyjemniejsza dla rowerów crossowych ale każdy da radę.
Dam radę to przejechać ?
Każdy da radę.
Trasa objechana. Będą delikatne poprawki. Generalnie nudy nie ma. 82km, sporo zjazdów i podjazdów, nawet jeden taki gdzie trzeba było rower prowadzić. Teraz kolej Damiana na objazd jego części.
(01-04-2017, 16:52)Noorbi napisał(a): [ -> ]Generalnie nudy nie ma. 82km, sporo zjazdów i podjazdów, nawet jeden taki gdzie trzeba było rower prowadzić.
Będzie się działo Big Grin
Byłem, widziałem, trasa wzdłuż granic miasta w telefonie.