Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: To będzie koniec taniego biegania w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://gieldabiegowa.com/bedzie-koniec-...ia-polsce/

Ogólnie mam nadzieje że to żart, bo rzeczy sportowe też przecież kupują rowerzyści (większość ubrań i rowerów jest tak oznaczona)  

Cytat:W jaki sposób mamy płacić ten podatek?

Podatek ma zostać doliczony do wszystkich artykułów sportowych oraz imprez masowych. Jakiej wysokości będzie to podatek, tego jeszcze nikt nie wie jasne jest na pewno, że czeka nas dodatkowy kosz, który zdecydowanie negatywnie odbije się na popularyzacji sportu.
A może mieli to opublikować 1 kwietnia? Big Grin
(29-03-2017, 20:55)mraugorzata napisał(a): [ -> ]A może mieli to opublikować 1 kwietnia? Big Grin

Mam taką nadzieje, na początku myślałem że czytam aszdziennik

Ale to nie pierwszy raz w 2014 też próbowali Wink
A myślałem, że już nic mnie nie zdziwi Angry
Najlepiej siedzieć przed telewizorem i nic nie robić. A, sorry, abonamet się wtedy płaci Big Grin
Hmmm... W całym tekście jeden konkret - imię i nazwisko przewodniczącego komisji... I żadnych wyników o istnieniu takiej komisji na pierwszej stronie gogla... Ba, ani słowa na stronie co się nazywa polskialarmsmogowy (przynajmniej ja nie znalazłem) - a tam to powinien być chyba jeden z najważniejszych "njusów". Czyż nie?