Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02.04.2017, 14.00 Stary Most na Kalinie - na wschód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam na popołudniowe kręcenie na wschód. Trasa ok 60 km, z przewagą asfaltów ale będą łączniki terenowe. Tempo odpowiednie do podziwiania uroków przyrody.

foxall1986

(02-04-2017, 08:43)Lech napisał(a): [ -> ]Zapraszam na popołudniowe kręcenie na wschód. Trasa ok 60 km, z przewagą asfaltów ale będą łączniki terenowe. Tempo odpowiednie do podziwiania uroków przyrody.

Jestem zainteresowany wyprawą Smile Tylko mam pytanie, gdzie jest ten stary most, bo w LBN mieszkam od niedawna i nie kojarzę tego miejsca Sad Będę jechał z kierunku LSM-ów.
(02-04-2017, 09:15)foxall1986 napisał(a): [ -> ]
(02-04-2017, 08:43)Lech napisał(a): [ -> ]Zapraszam na popołudniowe kręcenie na wschód. Trasa ok 60 km, z przewagą asfaltów ale będą łączniki terenowe. Tempo odpowiednie do podziwiania uroków przyrody.

Jestem zainteresowany wyprawą Smile Tylko mam pytanie, gdzie jest ten stary most, bo w LBN mieszkam od niedawna i nie kojarzę tego miejsca Sad

Tutaj

Edyta: Na moście spotkaliśmy się w czterech. Dzięki za towarzystwo!
nie wrócili? co tam się stało?
(03-04-2017, 14:14)tkt napisał(a): [ -> ]nie wrócili? co tam się stało?

A widzisz Panie...trzeba było jechać z nami. Ja już wróciłem, inni chyba dojeżdżają Big Grin