Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Oświetlenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przymierzam się do wymiany przedniego i tylnego oświetlenia w jednym ze swoich rowerów. Mam już pewne typy ale chciałby poznać Wasze.

Wymagania:
- Zasilanie z piasty 6V 3W.
- Jasność wystarczająca do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach MIEJSKICH.
- Funkcja podtrzymania (przód i tył ma się świecić jak stanę na światłach).
- Czujnik Zmierzchowy (ma się samo zapalać jak np. wjadę na podziemny parking).
- Przód mocowany w otwór w widelcu.
- Tył mocowany do otworów w bagażniku.
- Rozsądna cena.

Coś polecicie?
(14-04-2017, 21:44)tomo napisał(a): [ -> ]Coś polecicie?

Powinieneś znaleźć coś ciekawego Arrow  https://www.rowerystylowe.pl/c-45/lampki...a-rowerowe
(18-04-2017, 20:27)Mariobiker napisał(a): [ -> ]
(14-04-2017, 21:44)tomo napisał(a): [ -> ]Coś polecicie?

Powinieneś znaleźć coś ciekawego Arrow  https://www.rowerystylowe.pl/c-45/lampki...a-rowerowe

Raczej będę kupował w Rowerplus bo mają lepsze ceny. Myślałem, że macie jakieś konkretne sprawdzone propozycje. Skłaniam się do Axa Echo 30 Steady Auto i Axa Spark Steady. Busch & Muller przy podobnych parametrach wychodzi znacznie drożej.
(19-04-2017, 17:58)tomo napisał(a): [ -> ]Skłaniam się do Axa Echo 30 Steady Auto i Axa Spark Steady.

Twój wybór to niezły stosunek ceny do jakości.
Wydaje mi się, że w Twoim przypadku powinien spokojnie wystarczyć bo chyba nie zamierzasz włóczyć się całymi nocami na maratonach Wink
(19-04-2017, 18:30)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Wydaje mi się, że w Twoim przypadku powinien spokojnie wystarczyć bo chyba nie zamierzasz włóczyć się całymi nocami na maratonach

To światło do cargo więc maratony zdecydowanie odpadają Smile

Andrew76

To, co przedstawiłeś wydaje mi się całkiem spoko opcją. Ja bym kupił Tongue
(18-05-2017, 12:25)Andrew76 napisał(a): [ -> ]To, co przedstawiłeś wydaje mi się całkiem spoko opcją. Ja bym kupił

Już zamontowane, Przód jak planowałem czyli AXA Echo 30 Steady Auto. Tył wziąłem nieco lepszy bo AXA Riff Steady. Bardzo fajne rozwiązanie. Z piastą Sturmey-Archer X-FDD działa wyśmienicie.
Podłączę się do wątku tomo.
Mam trochę punktów Vitay i w katalogu zobaczyłem taki zestaw lamp Topeak: WhiteLite™ II na przód oraz RedLite™ II na tył. Nie planuję raczej rajdów całonocnych, ale czasem trafi się, że jadę już po zmroku. Trasy? Hmmm, bardziej szosa niż po lesie.
Czy może ktoś z Was zna te lampy i może coś na ich temat powiedzieć?
[Obrazek: 871_450_450.jpg]
(11-11-2017, 02:23)fala69 napisał(a): [ -> ]Czy może ktoś z Was zna te lampy i może coś na ich temat powiedzieć?

Tył ujdzie ale przednia to tylko dla policjanta (co by mandatu nie wlepił).