Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.05.2017, godz. 10.00, Abramowicka, dawna pętla trolej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Żeby się nie rozpisywać szczegóły tutaj
http://forum.krmaksimum.pl/viewtopic.php?p=2814#2814
(05-05-2017, 15:55)Jurek S napisał(a): [ -> ]Żeby się nie rozpisywać szczegóły tutaj
http://forum.krmaksimum.pl/viewtopic.php?p=2814#2814

Wielka szkoda Jureczku, że razem z KRM nie wspomagasz rowerowych wolontariuszy podczas Maratonu Lubelskiego

andriu68

Jak wyżej
, Pisać na innym forum o imprezach z innego forum- zapraszać , nie zważając co docelowym w danym dniu jest ,dla danego forum- Jurku jakoś nie fair- wg, mnie - choć nie jestem z RL- nie fair robisz.
Andrzeju nie denerwuj sie, 
Cos uprzedzeni jestescie do naszego kolegi Jurka, kanapką się nie podzielił, czy nie dał zjeśč do końca na jakiejś ustawce? choc to pewnie dlatego, ze ma swoj swiat.
Chce dydłać na rowerku? niech dydła, a jeśli wrzucając tu info, ktoś sie skusi, to chyba dobrze i nie ma znaczenia czy tto akurat dzien bieganiny, czy swieto lasu w Stasinie, gdyź ustawek tutaj jak na lekarstwo.

Badzcie mili dla siebie.
Serdecznie pozdrawiam.
No to kiedy to święto lasu w Stasinie ?
(05-05-2017, 22:05)Bart napisał(a): [ -> ]Badzcie mili dla siebie.

Barteczq a czy kiedykolwiek widziałeś abym był dla kogoś nie-miły ????
Wiele osób wiele zawdzięcza Jurkowi!
@Jurku, jestem wdzięczny za to co zmieniło się w moim życiu dzięki Tobie!
Nie mogę jednak nie przyznać, że Andrzej ma wiele racji w swojej wypowiedzi.
A skad, 
tak tylko profilaktycznie pisze i
dziwie sie, kazdy z nas jest wolnym czlowiekiem, robi to co lubi/chce/moze i osobicie nie widze zagrania NIE-FAIR u Jurka.
(05-05-2017, 22:05)Bart napisał(a): [ -> ]gdyź ustawek tutaj jak na lekarstwo
Jakbyś Kolego Malinowy wrzucał swoje, to byłoby więcej.
(05-05-2017, 23:14)Bart napisał(a): [ -> ]kazdy z nas jest wolnym czlowiekiem, robi to co lubi/chce/moze i osobicie nie widze zagrania NIE-FAIR u Jurka.

Panowie kończmy temat bo robi się "niebezpiecznie" Big Grin
Stron: 1 2 3