Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Pikink Rowerowy w Nasutowie 13.05. godz. 9.30 Galeria Olimp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: 6bb2e9f921d8c2dfmed.png]
Tradycyjnie już od kilku lat Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" jest współorganizatorem Europejskiego Pikniku Rowerowego w Nasutowie.
W tym roku spotykamy się 13 maja - sobota, o godz. 9.30 na parkingu koło Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pacy.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Pikniku prosimy o wypełnienie formularza online, dostępnego tutaj http://serwer1540634.home.pl/machform/view.php?id=29610

Zgłoszenia przyjmujemy do 10  12 maja (piątek) do godziny 15.00. Pierwszych sto osób otrzyma opaski odblaskowe. 
Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.
W przypadku osób, które chcą wziąć udział w naszym wydarzeniu, a nie ukończyły 16 lat, jest wymagana opieka rodzica/opiekuna.
Osoby w wieku 16-18 lat są zobowiązane przedstawić podpisane przez rodzica/opiekuna zezwolenie na udział osoby niepełnoletniej w „Europejskim Pikniku Rowerowym” wraz z deklaracją zwalniającą organizatora z odpowiedzialności za ewentualne doznane urazy wskutek nieszczęśliwego wypadku w czasie przejazdu rowerowego i Pikniku wszystkie dokumenty związane z imprezą są do pobrania na stronie www.rodm-lublin.pl
Przed startem podczas rejestracji każdy uczestnik będzie musiał wypełnić kartę uczestnictwa, dlatego prosimy o przybycie już po godzinie 9.30. Kartę można przynieść już wypełnioną na miejsce startu.
Program imprezy zapowiada się bardzo ciekawie:
  • przejażdżka wozami po Kozłowieckim Parku Krajobrazowym
  • przejażdżki konne
  • warsztaty historyczne
  • pokaz kowalstwa historycznego
  • gry i zabawy dla całej rodziny
  • kącik malucha (malowanie twarzy, gry i zabawy animacyjne)
  • poczęstunek (bigos nasutowski, kiełbaski i kaszanka z grilla)
  • znakowanie rowerów (wymagane jest posiadanie umowy kupna-sprzedaży roweru)
Serdecznie zapraszamy!
Gorąco polecam !!!
Jacyś chętni/chętne się znajdą do pomocy w trakcie przejazdu?
Lista:
1. Henia
2. Rado
3. Jakub P.

Aha, jeszcze przypominam, że zapisy trwają do jutra, do godz. 15.00
Zapisy tutaj:
http://serwer1540634.home.pl/machform/view.php?id=29610
Radku - zapisy do 10 -ego maja jak rozumiem do godziny 15:00
Tak Robert, do jutra.
(08-05-2017, 18:40)Rado napisał(a): [ -> ]Jacyś chętni/chętne się znajdą do pomocy w trakcie przejazdu?
Lista:
1. Henia
2. Rado
3.
Wow, cóż za zainteresowanie.
(10-05-2017, 19:24)Rado napisał(a): [ -> ]Wow, cóż za zainteresowanie.

ja niestety będe wiedział dopiero w piątek lub nawet w sobotę rano - ale jeżeli dam rade to na pewno si przejadę z wami
Ja tak samo będę wiedział w piątek, ale i tak mam czas do 16
Uwaga, nastąpiła zmiana terminu przyjmowania zgłoszeń. Zgłoszenia będą przyjmowane do jutra, czyli do piątku 12 maja do godz. 15.00.
Oczywiście jak co roku będzie można zapisać się jeszcze na listę w dniu Pikniku, przed startem.
Stron: 1 2 3