Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: ODWOŁANE! 28.05.2017 JP2 Lukoil godz. 12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam ochotę przejechać sobie taką traskę.
Możliwe modyfikacje na + jeśli chodzi o dystans, tempo konwersacyjne. Nie planuję robić QOMów Smile.
W razie braku wpisów nie gwarantuję, że zajrzę na miejsce zbiórki, w razie deszczu nie jadę.... przed wyjazdem potwierdzę.
Full asfalt.
Do zobaczenia Smile
Aśka to nie jedziemy w niedzielę do Poniatowej ???
Zapomniałam o tej Poniatowej, może dlatego, że Browar Zakładowy takie sobie izotoniki warzy. Jestem w rozterce.
(11-05-2017, 21:31)truskafka napisał(a): [ -> ]Zapomniałam o tej Poniatowej, może dlatego, że Browar Zakładowy takie sobie izotoniki warzy. Jestem w rozterce.

Jedźmy do Poniatowej a porządna lekturę przyjmiemy pod pomnikiem UFO w Emilcinie
Wobec tego źródła w Tuszowie zrobimy innym razem.... tylko kiedy? Czekam na jakieś propozycje.
(11-05-2017, 21:41)truskafka napisał(a): [ -> ]Wobec tego źródła w Tuszowie zrobimy innym razem.... tylko kiedy? Czekam na jakieś propozycje.

Może 28 maja.
Może być. Zmieniam datę w tytule Smile
Trzeba będzie zrobić najazd na Jabłonną Majątek Big Grin
(11-05-2017, 21:57)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Trzeba będzie zrobić najazd na Jabłonną Majątek Big Grin

tak jest - ogniem i pałą tfu mieczem (jak mawiał mój historyk Big Grin )

Asia - może dla ciebie uwarzą coś lepszego - także przybywaj z nami Tongue
(11-05-2017, 21:31)truskafka napisał(a): [ -> ]może dlatego, że Browar Zakładowy takie sobie izotoniki warzy
Zasadniczo nie chodzi o to, żeby pić izotoniki, tylko żeby się przejść, znaczy przejechać Wink -> https://youtu.be/Udb0gAXIt1Y?t=303
Stron: 1 2