Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kilka kwestii do wyjaśnienia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie widzę sensu dalszego przedłużania dyskusji. Przyznaję: świadomie złamałem Regulamin Forum w §5. pkt 2 nakładając karę na użytkownika forum bez konsultacji z innymi moderatorami.
Pozostawiam decyzję co do wymierzenia kary w swojej sprawie pozostałym moderatorom. Sprawę zgłosiłem.
Z uwagi na brak jakiejkolwiek samokrytyki ze strony użytkownika, co do którego karę zastosowałem, nie widzę sensu dalszej dyskusji w temacie.

radzik

Nie bądź taki skromy, i nie umniejszaj sobie -  3 razy nałożyłeś na mnie bana świadomie, jak twierdzisz, łamiąc przy tym §5 pkt 2 Regulaminu.
Ja uważam, że zrobiłeś to nieświadomie z tej prostej przyczyny, że nawet nie wiedziałeś, iż taka zgoda kolegium powinna być. Nie wiem co gorsze.

Po drugie, ta kwestia jest tylko jednym z kilku/kilkunastu? zarzutów jakie przedstawiłem, a które są do przeczytania w poprzednich postach, a pozostały przypadkowo? przez ciebie niezauważone.

Przytoczę dla przykładu tylko jeden:  

Na pytanie sobola co się stało, po otrzymaniu przeze mnie bana, odpowiedziałeś: „Sobol pytał co radzikowi zrobiliśmy. A no sam sobie zrobił. Nie będzie pobłażania dla naruszania Regulaminu Forum.”


Gdybyś miał odrobinę honoru, to byś wiedział co powinieneś zrobić.


Poddanie się do dyspozycji koledze, który jako jedyny bronił cie w tym wątku i który jak się okazuje również naruszał w tym samym  (przynajmniej co do niestosowania §5 pkt 2) stopniu Regulamin uważam za kpinę.
(22-05-2017, 16:33)Noorbi napisał(a): [ -> ]Pozostawiam decyzję co do wymierzenia kary w swojej sprawie pozostałym moderatorom. Sprawę zgłosiłem.
Noorbi został ukarany tygodniowym banem za złamanie §5 pkt 2 Regulaminu. Decyzja została podjęta kolegialnie.
Temat zamykam.
Stron: 1 2 3