Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: V Rajd Papieski, 10.06 godz.9.30, Majdanek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: 9c7fd4cbc479baf3med.jpg]
Serdecznie zapraszamy do udziału w V Rajdzie Papieskim, który odbędzie się 10 czerwca (sobota). Nasze Stowarzyszenie jest jednym ze współorganizatorów, zatem prosimy o przybycie w naszych forumowych strojach by zabezpieczać trasę przejazdu - sam przejazd będzie trwał ok. 2,5 h.
Spotykamy się o godz. 9.30 przy Mauzoleum na Majdanku by następnie ulicami naszego miasta (w eskorcie Policji) przejechać do Kościoła Św. Rodziny (na Al. Jana Pawła II), gdzie odbędzie się msza św. w imieniu lubelskich rowerzystów. A po mszy dla wszystkich uczestników Rajdu przewidziano posiłek Smile
Mam nadzieję, że jako współorganizator tego Rajdu pojawimy się licznie w naszych oficjalnych pomarańczowych barwach Big Grin
Do zobaczenia!
Miło Was będzie zobaczyć. Smile
Uczczą papieża na dwóch kółkach, „Gość Niedzielny” 2017, nr 21

Post edytowany przez moderatora Noorbi. Łamanie regulaminu forum §2. Działania zabronione, pkt 6.

„Nasz rajd zrodził się z porywu serca w ramach wdzięczności za beatyfikację Jana Pawła II – mówi proboszcz parafii św. Maksymiliana Kolbego ks. Marek Sapryga. – Od początku ma na celu przede wszystkim integrację ludzi i budowanie między nimi jedności".
Czasu do Rajdu coraz mniej, najwyższa pora by zrobić listę osób chętnych do pomocy/udziału:
1. Henia
2. Rado
3. damian.s
4. Lech
5. mraugorzata
6. JuraS
7. sobol
Planuję się pojawić.
Będę.
Będę.
Będę Smile. Tak było rok temu – zabrakło pomarańczowego koloru Sad 

Post edytowany przez moderatora Noorbi. Łamanie regulaminu forum §2. Działania zabronione, pkt 6.
(06-06-2017, 13:10)Wojtek_Jacek napisał(a): [ -> ]Będę Smile. Tak było rok temu – zabrakło pomarańczowego koloru Sad 

Nie zabrakło .A ksiądz dyrektor  w koszulce Rowerowego Lublina? Wink
Mam zamiar być.
(06-06-2017, 15:52)JuraS napisał(a): [ -> ]
(06-06-2017, 13:10)Wojtek_Jacek napisał(a): [ -> ]Będę Smile. Tak było rok temu – zabrakło pomarańczowego koloru Sad 

Nie zabrakło .A ksiądz dyrektor  w koszulce Rowerowego Lublina? Wink
Mam zamiar być.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni  Wink . W tym roku będzie i ks. dyrektor i ks. kapelan, ale jaki kolor założą zobaczymy Smile
Stron: 1 2 3 4