Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2.06.2017, godz. 18.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Bo weekend trzeba jakoś zacząć Wink
Nawierzchnia mieszana, około 35km, powrót do Lublina gdzieś od strony Głuska. Tempo wybitnie rekreacyjne.

Jakby ktoś miał ochotę dołączyć to zapraszam Smile
Rado? Wink
Widzę, że zaczyna się 'walka' o wolne dni na zorganizowanie ustawki ;-)

Na ten moment zanosi się na to, że będę... Niech Rado czuje, że ktoś mu depcze po oponach ;-)
(31-05-2017, 21:56)renania napisał(a): [ -> ]Widzę, że zaczyna się 'walka' o wolne dni na zorganizowanie ustawki ;-)
I tak powinno być Smile Niech forum tętni życiem Smile
2 to piątek, jak zdążę wrócić to będę
Jadę!
Niestety odpadam - nie zdążę wrócić
Dzięki! Było cudnie :-) teren, asfalt, słońce, las i krajobrazy :-)

Fotki
Renia, brawo Ty! Jeszcze jutro i wyrównasz mój rekord! Smile Zatem w niedzielę po prostu musisz jechać po zwycięstwo Big Grin
Dzięki za wspólne kręcenie Smile Odświeżyłem sobie dziś kilka dawno niejeżdżonych ścieżek Smile

Renata chyba znowu zgubiła lampkę Wink -> https://photos.google.com/share/AF1QipMH...BUclQ2el9n
Radku taki jest plan Wink zobaczymy jak wyjdzie. Mam sporo zaległości do nadrabiania jeśli o jazdę na rowerze chodzi, więc korzystam skoro mam trochę czasu Big Grin


Damian, nie zgubiłam Tongue . ..  Ja się w końcu nauczyłam, że jak jest widno, to lampka ma być, tylko że schowana Tongue
Stron: 1 2