Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 03.06.2017 godz.13:40 Biedronka ul.Gęsia Na obiad do Nałęczowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Głównie asflat, może jakiś drobny szuterek, dystans ok.70km, do Nałęczowa pewnie klasycznie przez Palikije, powrót może Bogucin, Sieprawki.

Tempo wylajtowane, dla pierwszej osoby garść ciastek Wink
Zapraszam.
pierwsza!

A że duża jestem to mogę przygarnąć i więcej ciastek :-P
No dobra, wezme wiecej, wyjatkowo duzo mam Tongue
(01-06-2017, 11:09)Bart napisał(a): [ -> ]dla pierwszej osoby garść ciastek Wink
Bardzo ważne pytanie - dla pierwszej osoby, która się wpisała, czy dla tej która będzie pierwsza na miejscu zbiórki? Wink Tak pytam, żeby potem nie było żadnych niejasności, niedomówień, krzywych spojrzeń i takich tam Wink
Damianie liczy sie wpis na forum, w drugim przypadku ktos moglby zamienic sie na zmiany, wziac urlop, l4 i koczowac w miejscu zbiorki, jak babcie w przychodni, tlumaczace brak numerka "ja tylko po recepte, a w ogole to ja teraz wchodze, bo czekam juz od X godzin"

Poza tym byloby to bardzo krzywdzace, dla aktywnych forumowiczow.
Spoko, podzielę się ze wszystkimi ;-) a jak zabraknie ciastek dla wszystkich to dokupię jakieś inne na deser w Nałęczowie :-)
Mam zamiar być  Big Grin
Również planuję się pojawić Smile Jak mają być ciastka, to szkoda odpuszczać taką ustawkę Wink
Pierwsza! Dziękuję bardzo za miłą przejażdżkę! Był obiad, były ciastka i miłe towarzystwo Smile Do następnego!

P.s. To była remisowa ustawka!
Znowu drugi Wink Ja również dziękuję za wspólne kręcenie Smile
Stron: 1 2