Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: zakup roweu, porównanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Jako że jestem zielony w tematyce rowerów zwracam sie z prośba o pomoc w wyborze roweru. Zaczynając od początku mam 173cm wzrostu, szukam roweru do ok 1200zł. Nie musi byc to petarda, potrzebuje roweru żeby 3 razy w tygodniu pojechać dookoła zalewu. Nie do końca wiem jaką ramę dobrać. Znalazłem takie rowey. Z góry dzięki za pomoc i inne propozycje!

1 Merida Crossway 5-v rama 20.5
2 Romet orkan 1.0  rama 19
Link usunięty przez moderatora (Noorbi). Brak porównania w tym miejscu.
Te rozmiary ram które podałeś będą dla Ciebie za duże. Jeśli jesteś zielony w kwestii roweru to idź do sklepu gdzie będziesz mógł się przymierzyć do konkretnych rowerów i gdzie ktoś pomoże Ci z doborem rozmiaru ramy. Bo w tym budżecie to raczej nie ma co oczekiwać fajerwerków w temacie osprzętu. Dobierz dobry rozmiar ramy a w reszcie pomożemy. Adresy dobrych sklepów znajdziesz na stronie, no i jest jeszcze decathlon.
Haxagona mogę polecić. Tym bardziej na 27,5" kołach. Zastanawia mnie tylko tak nicka cena. Widzę, że w tym sklepie będziesz jeszcze musiał doliczyć usługę regulacji czy jakoś tak. Generalnie za taką cenę (Jeżeli taka będzie) jest super. Zobacz jeszcze TEN . Tutaj obowiązuje jeszcze co najmniej 10% zniżki i sklep ten mogę polecić. Kupiłem tu trzy rowery.
Unibike Mission 27.5 V-Brake

Cena katalogowa: 1499 zł ale jestem święcie przekonany, że kupisz znacznie taniej. Niestety jest to rower górski. Największą zaletą jest piasta z KASETĄ, a nie wolnobiegiem (jak w proponowanych powyżej). Hamulce to niezłej klasy, niezawodne v-brake Alivio zamiast przeciętnych tarczówek. Reszta na Altusie. Fajny Stosunek jakość/cena.