Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: XXIV Święto Roweru w Lubartowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jadę z Wami.
Dla tych, którzy wybierają się pierwszy raz (są tu tacy? Big Grin ) dodam, że warto zarejestrować się przez internet i wydrukować sobie kartę, żeby nie stać w ewentualnej kolejce na punkcie w Nasutowie Wink

Rado- może dodasz taką informację w pierwszym poście? Smile
(11-06-2017, 22:29)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Rado- może dodasz taką informację w pierwszym poście?
Gotowe.
Zarejestrowany Smile
Lecę z Wami. Szosówką, bo górala nie mam w LBN. Kiedyś nią te parę metrów piachu za punktem kontrolnym w Nasutowie przejeżdżałem, więc może tym razem też dam radę Wink. Najwyżej Hesos będzie znów szprychy wymieniał Tongue
(12-06-2017, 10:24)mariox napisał(a): [ -> ]Lecę z Wami. Szosówką, bo górala nie mam w LBN. Kiedyś nią te parę metrów piachu za punktem kontrolnym w Nasutowie przejeżdżałem, więc może tym razem też dam radę Wink.

Dasz radę aż takiej tragedii tan nie ma Smile
zapisana Big Grin
(13-06-2017, 09:32)BettyBoom napisał(a): [ -> ]zapisana
Super! Zatem przekonamy się na własne oczy czy dokonałaś udanego zakupu nowego roweru Tongue
Przejadę się z wami.
No ładnie, ładnie. Zbiera się niezła wataha Wink Dołączą jeszcze do nas członkowie z KR Maksimum. Taką integrację lubię!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10