Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tour de Lublin 1/3 - 11.06.2017 - g.14:00 Biedronka ,JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Podczas powrotu z Browaru Zakładowego ,wyczailiśmy dobre lody w Bełżycach  Wink .Mam zamiar znowu je skosztować , w oczekiwaniu na peleton Tour de Lublin 2017.Następnie zająć w peletonie miejsce w straży tylnej i przez  Nałęczów ,Garbów ,Nasutów powrócić do Lublina Smile .Nazbiera się około 80-ciu km.Gdyby ktoś miał chęć dołączyć,zapraszam. Godzina startu może ulec niewielkim zmianom w zależności od tempa jazdy zawodników TdL. Big Grin
Jurku bardzo miła inicjatywa Smile
(08-06-2017, 21:40)Mariobiker napisał(a): [ -> ]Jurku bardzo miła inicjatywa Smile
A widzisz Mariuszq ,myślałem ,że Artur się skusi , a on idzie na całość..... Shy .
Jak to jest z tym tour de Lublin? Miało być o 8:00 spod csk Lublin... Nie widzę już tamtego wątku... Coś się pozmieniało?
Nic się nie zmieniło. Ten wątek  dotyczy wyjazdu grupy która Was przywita.  Główna grupa startuje z Placu Teatralnego  przy Centrum Kultury o 8.00 rano
(11-06-2017, 00:18)Maksio1990 napisał(a): [ -> ]Jak to jest z tym tour de Lublin? Miało być o 8:00 spod csk Lublin... Nie widzę już tamtego wątku... Coś się pozmieniało?

Musisz się mocniej przyjrzeć poszczególnym działom na forum. Tour de Lublin 2017 jest w dziale wycieczek długodystansowych , a Tour de Lublin 1/3 w dziale wycieczek jednodniowych. Smile
Właśnie usłyszałem w radiu ,że od piątku do niedzieli, są Dni Bełżyc :
https://www.lublin112.pl/dni-belzyc-2017...-czadoman/
Ma wystąpić Lady Pank. Big Grin
Hmmm...
Jeżeli Kobieta nr 3 zdąży wrócić dodom to (jeżeli trafię na miejsce zbiórki) powinienem się pojawić - najwyżej będę (będziemy?) strażą bardzo tylną straży tylnej Smile .
Nie planowałem nic dzisiaj. Kusisz Jurku Big Grin więc jadę i może kogoś przyciągnę . Rozumiem, że zbiórka tam gdzie ul. Gęsia, Jana Pawła II.
(11-06-2017, 10:50)nietutejszy napisał(a): [ -> ]...powinienem się pojawić - najwyżej będę (będziemy?) strażą bardzo tylną straży tylnej Smile .
Trasa ma taką zaletę ,że z każdego jej punktu jest blisko do Lublina Wink .
(11-06-2017, 10:55)Wojtek_Jacek napisał(a): [ -> ]Rozumiem, że zbiórka tam gdzie ul. Gęsia, Jana Pawła II.

Zgadza się Smile .
Odprowadziłem kawałeczek jednoosobową grupę powitalną Smile
Stron: 1 2