Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czerwcowa MK śladami Komisarza Maciejewskiego, 30.06. Pl. Teatralny, godz. 18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(29-06-2017, 21:01)kitaq napisał(a): [ -> ]Uwielbiam czytać komentarze na lublin 112
Ja nie czytam, zamiast tego wolę napić się kawy - też podnosi ciśnienie Big Grin
(29-06-2017, 22:45)Rado napisał(a): [ -> ]Ja nie czytam, zamiast tego wolę napić się kawy - też podnosi ciśnienie

Mnie komentarza z Lublin112 nie ruszają bo w większości są to arcygłupie wypociny internetowych trolli z małym rozumkiem.
(29-06-2017, 20:36)Rado napisał(a): [ -> ]Niech ta Masa będzie wyjątkowa - bezlajkrowa Tongue

W takim razie mam typowy kobiecy problem- nie mam w co się ubrać  Cry
Ale coś się wymyśli i będę Big Grin
Będziemy ciekawie wyglądali na afterparty przy globusie. Taka SYTUACJA .
To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile
Cały klimat Masy zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.Retro cykliści bombowi aż chciałoby się przenieść w tamte czasy Smile
No i frekwencja ogromna Smile Fajnie było,dzięki! Smile
(30-06-2017, 23:35)Rado napisał(a): [ -> ]To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile


A ktoś kiedyś mówił (cz też pisał), iż tematyczne masy nie mają sensu. Jednak te słowa mają nijak się do frekwencji.
Na MK przyjeżdżam średnio raz w roku Tongue chociaż w 2016 chyba nie byłam ani razu. Widzę wiele pozytywnych zmian, które zaszły, zatem nie pozostaje mi nic innego, jak tylko pojawiać się częściej Big Grin
(01-07-2017, 08:25)Jakub.P napisał(a): [ -> ]
(30-06-2017, 23:35)Rado napisał(a): [ -> ]To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile


A ktoś kiedyś mówił (cz też pisał), iż tematyczne masy nie mają sensu. Jednak te słowa mają nijak się do frekwencji.

Muszę się przyznać do błędu. Byłem jedną z osób którym nie podobał się pomysł mas tematycznych. Wczoraj bawiłem się świetnie.
(01-07-2017, 11:01)Noorbi napisał(a): [ -> ]
(01-07-2017, 08:25)Jakub.P napisał(a): [ -> ]
(30-06-2017, 23:35)Rado napisał(a): [ -> ]To była jedna z rekordowych Mas w Lublinie! Ponad 140 osób! Inne '"źródła" Wink podają nawet 150 osób (trzeba będzie policzyć uczestników na filmiku).
Pięknie dziękuję za udział.
Jeden z naszych forumowiczów Big Grin wygrał nawet nagrodę rzeczową Smile


A ktoś kiedyś mówił (cz też pisał), iż tematyczne masy nie mają sensu. Jednak te słowa mają nijak się do frekwencji.

Muszę się przyznać do błędu. Byłem jedną z osób którym nie podobał się pomysł mas tematycznych. Wczoraj bawiłem się świetnie.

Akurat to nie do Ciebie
Stron: 1 2 3