Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 9.07.2017, godz. 10.30, plac przed CSK - ustawka nr 100
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O ile nic mi nie pokrzyżuje planów to według moich obliczeń będzie to ustawka nr 100 zorganizowana przeze mnie na forum RL Smile A skoro ustawka nr 100, to wymyśliłem sobie żeby przejechać na niej mniej więcej 100km - i taka trasa mi się wyrysowała: https://ridewithgps.com/routes/22507832

Start z placu przed Centrum Spotkania Kultur, godz. 10.30 (godzina startu może ulec drobnym zmianom - sprawdźcie sobie przed ustawką), w takim układzie setny kilometr wyjdzie w okolicy srzyżowania JPII/Gęsia - wprost idealnie.

Nawierzchnia - jakieś 85% to asfalt, reszta to różnej jakości drogi gruntowe (odcinek przez Lasy Kozłowieckie - każdy zna, odcinek od Kozłówki do Samoklęsk to chyba jakaś szutrówka, no i odcinek w okolicy jeziorka Rejowiec - to droga leśna).
Natomiast nadzwyczaj ciekawie widokowo zapowiadają się okolice Syrów i Amelina, które wg map google wyglądają tak: OKOLICE AMELINA Big Grin
A tak na poważnie to od Syrów do Amelina jest chyba asfalt, a od Amelina w kierunku jeziorka Rejowiec droga polna - mniej więcej taka: DROGA W OKOLICY AMELINA - więc również bardzo widokowa Smile
Tak więc na ewentualne pytania czy szosówkami da radę, niech zainteresowani odpowiedzą sobie sami.

Tempo oczywiście bardzo rekreacyjne, z podziwianiem widoków, robieniem zdjęć, zapewne obiadem w Nałęczowie, być może lodami w Bełżycach i ewentualnym zakończeniem w pizzerii koło Orlenu na skrzyżowaniu JPII/Gęsia.

Oczywistym chyba jest, że w przypadku deszczu lub innych kataklizmów pogodowych (wliczając w to super silny wiatr lub wielką falę upałów) nie jadę - przełożymy to na inny termin, najwyżej będzie to ustawka nr 103 lub 107 - dołożymy te kilka kilometrów.

Na chwilę obecną termin 9 lipca - wiem, że część osób jedzie wtedy na Roztocze, ale co zrobić, takie życie - ale na Roztoczu trasa ma chyba około 100km, więc można powiedzieć, że też się liczy Wink

Także jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
Damian, jak pojedziemy mocno rekreacyjnie to jest szansa, że spotkamy się w Wojciechowie lub na lodach w Bełzycach. Big Grin
Wybieram się na 100%
Dzięki koledzy za jazdę Smile Plan zrealizowany w 100% Smile
Była to setna ustawka zorganizowana przeze mnie na forum RL. Według moich szacunkowych wyliczeń przez wszystkie moje ustawki przewinęło się około 460 osób które łącznie przejechały około 28 800km - nieco więcej niż Mariobiker przejeżdża w rok Wink
Kilka fotek do zaliczenia: https://goo.gl/photos/udWny5m7nV3YeiAs5
Cieszę się niezmiernie że mogłem się dołączyć to jubileuszowej ustawki Big Grin A cóż to był za wyjazd? Kozłówka, Jezioro, Nałęczów w jednym. Popas nad Jez. Rejowiec, ormiańska knajpa w Nałęczowie, lody w Bełżycach - takiego czilałtu było mi trzeba Smile
Damianie 100 kolejnych tak udanych ustawek!
(09-07-2017, 19:47)damian.s napisał(a): [ -> ]Według moich szacunkowych wyliczeń przez wszystkie moje ustawki przewinęło się około 460 osób które łącznie przejechały około 28 800km - nieco więcej niż Mariobiker przejeżdża w rok Wink

Gratulacje Damian Smile !!!