Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Poszukiwana złota rączka do naprawy latarki + szukam uchwytu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś na tym forum majsterkuje trochę i mógłby zobaczyć, czy moją latarkę da się naprawić? 
Diagnoza- nie wyłącza się, a na wybojach przeskakują jej tryby świecenia. Być może coś nie tak jest ze sprężynami w środku, może trzeba tylko coś dogiąć lub wyczyścić, ale szczerze mówiąc nie wiem, jak to się nawet rozkręca Sad  Latarka firmy Prox, już po gwarancji, zresztą paragonu pewnie i tak bym nie znalazła. 

Druga rzecz to taka, że szukam uchwytu do latarki Convoy. Latarka jest cieńsza niż prox czy dawniej znane bocialarki, a tzw. uchwyt uniwersalny jest na nią za duży. Kupiłam ostatnio dwa uchwyty u Chińczyków, ale nie obejmują one kierownicy w szosie. Ktoś poleci coś sprawdzonego?
Jaki model? Ja mam S2+.
Kupiłem uchwyt w Auchanie za 6 zł. Trzyma bardzo mocno.
(11-07-2017, 23:24)Ex Driver napisał(a): [ -> ]http://allegro.pl/uchwyt-do-latarek-conv...47191.html
I właśnie taki nie obejmuje mi kierownicy. Nie wiem nawet, czy 27,2 mm obejmie, bo na szosie (31,8 mm) ta końcówka ledwo włazi w pokrętło, ale jest za krótka, żeby złapać gwint. Te nieco ponad 4 mm różnicy nie zrobią.
(12-07-2017, 06:48)MarekK napisał(a): [ -> ]Jaki model? Ja mam S2+.
Kupiłem uchwyt w Auchanie za 6 zł. Trzyma bardzo mocno.

Też s2.
Na jakim stoisku w auchanie tego szukać? I jak to wygląda, na wypadek, jakby było kilka Big Grin
Na allegro są np. z silikonowymi gumkami, ale nie wiem, czy to stabilne i czy nie będzie się bujać.

PS.
Proxa udało mi się naprawić wczoraj  Cool Nie pytajcie jak- nie wypada się chwalić swoim gapiostwem  Cool
(12-07-2017, 09:10)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Nie pytajcie jak- nie wypada się chwalić swoim gapiostwem
Włożyłaś do środka baterie i działa? Wink
(12-07-2017, 10:08)Rado napisał(a): [ -> ]
(12-07-2017, 09:10)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Nie pytajcie jak- nie wypada się chwalić swoim gapiostwem
Włożyłaś do środka baterie i działa? Wink

Ona właśnie cały czas działała. Nie chciała przestać działać i to był problem Tongue
Uchwyty do latarek widziałam na glownym rowerowym (ten kolo rowerow jeśli jeszcze stoją) mniej wiecej na środku koło latarek.