Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: NS CORE 3 2009 ! + ochraniacze STAN IDEALNY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam do sprzedania maszynke NS CORE 3[ pieszczotliwie - patriot ;p]. Rower jest w stanie idealnym. Jeździłem na nim od lipca do teraz, ma na sobie normalne ślady użytkowania, żadnych wgnieceń, niewielkie otarcia tu i tam. Rower jest oczywiście na gwarancji, dołaczam do niego wszystkie niezbędne papiery + ochraniacze EARTH WORKS intercooler na kolana + piszczele i na ręce( można je sobie obczaić tu --> http://www.7anna.com.pl/oferta.php?prod ... 5#produkty ). Używałem roweru głównie do lekkiego freeridu po lesie [np. Stary gaj, jest tam fajna traska dla początkujących Wink ]. Nie latałem na nim dirtów bo nie potrafię ;p Jedynie niewielkie dropy i hopki typu "lot w dal". Nie ukrywam, że przyzwyczaiłem się do tego bajka i mocno z nim zżyłem dlatego też chciałbym sprzedać go osobie, która będzie o niego dbać, i w rękach której się nie zmarnuje. Sprzedaję go z ciężkim sercem ale jako, że nie jestem pro riderem i mam troszkę inne priorytety to jestem zmuszony z niego zrezygnować. Cena to 2100zł, myślę, że to nie wiele jak na praktycznie nowy rower [ kupiłem za 2900zł ], do tego ochraniacze ale oczywiście istnieje możliwość negocjacji ceny. Jeżeli jesteś zainteresowany obejrzeniem roweru to proszę o kontakt na moje GG:1033996 lub na email: <!-- e --><a href="mailto:bredrin@go2.pl">bredrin@go2.pl</a><!-- e --> , pozdrawiam serdecznie.

Oto opis producenta:

"Core to rasowy sztywniak do freeride'u, który świetnie zniesie skoki, dropy oraz ostrą jazdę po górskich szlakach. Zdziwiło nas że niewiele firm produkuje rowery o podobnej specyfikacji, a na szlakach można spotkać mnóstwo maszyn zmodyfikowanych przez riderów w podobny sposób.

Poza tym stal cromo 4130 w której czujemy się najlepiej jest idealnym materiałem do tego typu ramy – jest mocna, nie ulega nagłemu zmęczeniu materiału oraz pochłania wstrząsy i drgania znacznie lepiej niż aluminiowe ramy używane przez większość producentów w tego typie rowerów.

To najbardziej uniwersalny rower NS'a który w dobrych rękach poradzi sobie w każdej sytuacji. Jeśli jeździsz w terenie, musisz dojeżdżać na swoje miejscówki w lesie, chcesz okazyjnie poskakać dirt ale przede wszystkim jeździsz freeride, to Core jest rowerem dla Ciebie.

W tym roku Core posiada przednią przerzutkę która zwiększa uniwersalność tej maszyny, i każdy rower występuje w 2 rozmiarach. M-ki dla preferujących skoki i triki oraz L-ki dla szukających przygód na długich wycieczkach enduro.

Ekonomiczny model Core 3 wyposażony jest w komponenty gwarantujące najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Amortyzator to sprawdzony Marzocchi Dirt Jumper 3 z 120 mm skoku. Biały kokpit pochodzi od NS Bikes a hamulce to mechaniczne Hayes z tarczami 180mm. Napęd składa się z dobrze współpracujących elementów od firmy SRAM oraz Truvativ.

Pamiętajcie że żadna z części zastosowana w tym rowerze nie jest kompromisem pod względem wytrzymałości, co często ma miejsce w pseudo-freerideowych rowerach w podobnym przedziale cenowym.

[Obrazek: core3.jpg]

Geometria:
Rozmiar ramy: M 393/15.5”, L 432 mm /17”
Kąt główki: 67.5°
Kąt rury podsiodłowej: 71.5°
Długość tylnych widełek: 415 mm
Długość górnej rury (fizyczna): 575 mm / 595 mm
Wysokość suportu: 325 mm

KOLOR: CZERWONY

rama: NS 100% Cro-Mo
widelec/amortyzator: Marzocchi Dirt Jumper 3, 120 mm skoku, 10 mm oś
stery: TangeSeiki, łożyska kulkowe
mostek: NS Quark
kierownica: ns habanero
gripy: Velo
hamulce: Hayes MX4, tarcze 180 mm
suport: Truvativ Howitzer 73 mm
korba: Truvativ Ruktion 36/24T ,170 mm
łańcuch: KMC
kaseta: Sram PG-830 8s 11-32
przerzutki: przód: SRAM SX3 / tył: SRAM SX4, średni wózek
obręcze: SunRims Rhyno Lite 32/36H, 26”
piasty: przód Joytech 9 mm, tył Joytech kaseta
szprychy: CN Steel Black Edition
opony: Kenda Kinetics 26x2.35
sztyca: Octane One 27.2
siodełko: Velo
pedały: Wellgo
rozmiar: M - 15,5"
waga: 16,7 kg"

KONTAKT:
GG: 1066993
email: <!-- e --><a href="mailto:bredrin@go2.pl">bredrin@go2.pl</a><!-- e -->