Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [01.12], g. 21, TPSA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
bd Smile
No widzisz Pinky chciałeś sobie zrobić spokojną przejażdżkę do lasu. a tu ci się różne "elmęty" ładują :mrgreen: . Oj będzie ciekawie. Ale napisz jak jedziecie.
Mimo, że ostatnio dwa razy chciałam przyjechać i się nie udało to jednak do trzech razy sztuka... Chętnie też bym gdzieś dołączyła po drodze... Może pod LKJ część osób się spotka?
Czekanie na pierwszą grupę na trasie nie jest imo najlepszym pomysłem, bo tamci na pewno wyruszą z poślizgiem i się wszystko posypie. Proponuję więc jedno miejsce ustawki gdzieś po środku, np. na Placu Zamkowym o 21:15, albo ewentualnie niech będzie wyjazd PUNTKTUALNIE o 21 spod TPSA i 21:20 odjeżdżamy wszyscy spod LKJ, a kto nie zdąży w żadne z miejsc będzie gonił. To tylko moja propozycja, nie obrażę się jak zostanie odrzucona Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
No to może jak NP to 21.30 pod MM.
PS. Jak demokracja to demokracja. Natomiast ostateczny głos dla autora postu.
Mi MM zupełnie nie pasuje. To już lepiej LKJ skoro nad Zalew mamy cisnąć.
I ja sie piszę na NP.
Robotę kończę o 21 i MM, LKJ mi odpowiada.
Pinky, ty tu o jakimś małym specerku wspominałeś, do tego z jakąś nową osobą, a patrz, co tu się kroi :mrgreen: . Mamy już zagwarantowany las (znów uda mi się jakaś fajna akrobacja, czy tylko coś urwę? ;-) ), szosa (uda się złamać jakieś ograniczenia prędkości? :-P ) i pewnie jeszcze parę innych rzeczy (typu Królicza Ścieżka w zagon kapusty :mrgreen: ).

Miejsce zbiórki mi kompletnie obojętne, choć trochę MM mi nie pasi. Ale może niech pomysłodawca wycieczki się wypowie.
mamut77 ty to weź jakąś lampkę normalną :d
szymek_sq co się czepiasz mamuta77, Ty się czep swoich rzepów :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7