Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [01.12], g. 21, TPSA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Będzie też kilkoro lajtowników, więc wbijaj śmiało Smile 21 TPSA, 21:40 LKJ.
21.30 LKJ, ewentualnie ciut poczekamy na tych spod TPSA
Powiem tylko tyle, że było przaśnie i zuepłnie lajtowo, chętnie kiedyś powtórzę :-D
I niech nikt z obecnych nie wątpi w zdolności terenowe slicków :-P
no trzeba przyznać, było na prawde bardzo przyjemnie i lajtowo :-D No a liczba osób to hohoho nieźle mnie zaskoczyła, oby tak dalej :-D
No i bounce'y nad zalewem z Sylwią będę bardzo długo wspominał :-D
To był mój debiut w Nocnym Patrolu, zawsze chciałem się przejechać na rowerku nocą przy księżycu (o NP czytałem jeszcze na preclu).
Co ja tu będę gadał niepotrzebne rzeczy... ;-) fajnie było.

PS. tyle wilków się zleciało, dziwne, ze nikt nie wył do księżyca :mrgreen:
Dzisiejszy NP dał mi dużo radości :mrgreen:
gdzie jest mamut :?
To była mocna inauguracja grudnia. Najechało się "elemętu" całe 21 osób. Udało się nikogo nie zgubić mimo, że była wyrywna grupa, ale trzymałem to całe towarzystwo w ryzach ;-)
Dzięki wszystkim za wspólny wypad, a szczególnie Pinkiemu za ustawkę. Zdjęcia i krótki filmik już są, ale w galerii Inne bo w wycieczkach już nie ma miejsca.
21 (słownie: dwadzieścia jeden) osób na Nocny Patrolu 1 grudnia! To trza dać do Superexpresu, albo innego Fucktu Big Grin Dzięki wszystkim za jazdę, było zacnie Smile Gdzie mamut? Big Grin
Witam,

Ile Wam wyszło km, bo mi licznik wskazał 49 km, ale ja przed 21.30 zrobiłem sobie rozgrzewkę. Wink

To moja pierwsza ustawka i bynajmniej nie ostatnia, a 21 osób robi wrażenie w tym dwie przedstawicielki płci pięknej.

Nawet pogoda sprzyjała na spółkę z księżycem.

aaaa kurtuazyjnie zapytam: Co z mamutem ?? Smile))

Pozdrawiam

Robert.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7