Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [01.12], g. 21, TPSA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Dziekuje wszystkim za udany NP. Bylo swietnie, ksiezyc w pelni piekne dziewczyny, doborowe towarzystwo. Nic mi nie odpadlo z rowerku, i nie zaliczylem fikolka. Znaczy sie robie powoli postepy. Dzisiejszy (wczorajszy) Nocny Patrol uwazam za wyjatkowo udany.
Mediana napisał(a):Ile Wam wyszło km, bo mi licznik wskazał 49 km
Hehe, i po tym się poznaje dobrą ustawkę - nie napisałem nawet, że przekręciłem 49,5 Tongue Ale ja mam najdalej Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Pinky kiedy następna ustawka NP? Może zapodasz nowy temat na 02.12?

Robert myślę, że przejechaliśmy ok. 30km.

I uprasza się o zdejmowanie kamizelek do fotek :-P bo strasznie jeb...ą po oczach te odblaski.

Grzesiek to jak to było, z ta jazdą na jednym kole?
KermitOZ napisał(a):
Mediana napisał(a):Ile Wam wyszło km, bo mi licznik wskazał 49 km
Hehe, i po tym się poznaje dobrą ustawkę - nie napisałem nawet, że przekręciłem 49,5 Tongue Ale ja mam najdalej Smile

Wiesz co Ty, chyba jak byś miał najbliżej to zrobilbyś najdalej. Smile)

Pozdr.

Robert..
Mamut zaginął w akcji :-P . Jego rodzina oczekuje odszkodowania i na rentę :mrgreen: .

Co wy z tym Mamutem :mrgreen: ? Już kilka razy uprzedzałem, że po lesie to ja zawsze robię za ogon. A tym razem dołożyło mi się czyszczenie prądnicy po rajdzie przez bagna (czy co to tam było).
Na asfalcie celowo zostawałem w tyle, bo dla odmiany właśnie niektórzy na asfalcie odpadali (Pogromca pozdrawia - pojechał do domu na skróty :-P ).
Poza tym dzięki za zaufanie :mrgreen: :mrgreen: . Dwa razy mówię, że ktoś jeszcze został z tyłu, a tu nikt mi nie wierzy :mrgreen: .

U mnie jest dystans 48.5, średnia 16.7.

A tak na poważnie: ustawka fajna (pomimo że kląłem bagna, czy co to tam było), ale jeden Jurek nie jest w stanie dopilnować i przodu i tyłu - a niestety nie wszyscy są hradkorami. Jedni odpadają w lesie, na bezdrożach (ja). Inni nie są w stanie przycisnąć mocniej na asfalcie. Niestety - mogło być więcej zaginionych w akcji niż moja skromna osoba ;-) .

W sprawie odszkodowania rodzina do kogo ma pisać :-P :mrgreen: :-P ?

EDYCJA:
Pinky, to kiedy następna wycieczka :mrgreen: ? Zaznaczam, że zasadniczo to nam znowu się nie udało objechać Zalewu :-) .
Moja pierwsza ustawkowa guma za mną.

tkt, jeszcze raz wielkie dzięki za użyczenie pompki i dotrzymanie towarzystwa :-)
marzyciel9 napisał(a):Moja pierwsza ustawkowa guma za mną.

tkt, jeszcze raz wielkie dzięki za użyczenie pompki i dotrzymanie towarzystwa :-)

Rzeczywiście, mamut77 miał rację. :-| Ale tak już przyzwyczailiśmy się do pomarańczowej lampki i delikatnego ;-) szumu dynama, że trudno nam było uwierzyć, że jest inaczej. To było chyba już na odcinku od tamy do Janowskiej.
Jurek S napisał(a):To było chyba już na odcinku od tamy do Janowskiej.

Dokładnie na zjeździe pod tamę.

Myślałem, że wszyscy już w domu kiedy dogoniłem jeszcze maruderów na starym moście na Zamojskiej a potem całą resztę na mostku na Kąpielowej. Z tej radości nie pogoniłem od razu do domu przez Fabryczną tylko jeszcze zrobiłem małe kółeczko pod OBI :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):przekręciłem 49,5 Tongue Ale ja mam najdalej SmileGrzesiek
No to chyba nie - bo mi wyskoczyło 51,7 (dtd, bez dodatków,2060mm) ale to pewnie dlatego, że miałem większą średnią.
Wink
Chciałem się zapytać czy te pijaki to tak sobie z nudów chcieli się nawalać czy to reakcja na jakieś słowa krytyki? i czy w tym przypadku ignorujemy czy lejemy zbiorowo w pysk - bo bodaj dwie osoby zostały w ogonie chyba sam na sam z tymi ..... a jeden miał coś długiego w rękach.
kenubi napisał(a):czy w tym przypadku ignorujemy czy lejemy zbiorowo w pysk

Jeszcze tego brakuje żebyśmy takie zachowanie ignorowali, nas minie to będzie kolejnych zaczepiał, a tak dostanie "w pysk" raz czy dwa to będzie szedł grzecznie poboczem, a jak to nie pomoże to się trzeci raz dołoży... w każdym przypadku trzeba karać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7