Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [01.12], g. 21, TPSA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Godzina 21.00 Jakis maly spacerek sciezka pod Zalew, ewentualnie uzgodni sie na miejscu gdzie mamy ochote pojechac. Proponuje spotkac sie tam gdzie zawsze, czyli Czechow pod budynkiem TPSa, i murkiem z grafitti.
Czyli w wtorek? Prawie na pewno mi się uda wyrwać. Można też spróbować jakoś oblecieć ewentualnie Zalew. Ostatnio się nie udało.
Swietnie, wezme jeszcze syna mojego kumpla. Jeszcze ktos chetny ?
Mógłbym spróbować ale na 21.00 to mam marne szanse., 21.25 może by mi się udało.
A jak ten kolega jeździ? Bo ja to nie wiem czy taki lajt wytrzymam Wink
Albo może na 21.10 i Was dogonię gdzieś przy tamie - można jechać na Marinę->skrót na szosę->most->Dąbrowa->tu kawałek ścieżką lasem->ścieżka.
Ale za bardzo się na mnie nie patrzcie bo jeszcze mało pewne.
Ja bym się do Was podłączył, ale gdzies na trasie. Którędy będziecie jechać nad zalew? No i pod warunkiem, że gdzieś w las wjedziemy :-D
Jurek S napisał(a):pod warunkiem, że gdzieś w las wjedziemy :-D
Lampki,lampki,lampki! Większośc nie ma z czym wjechac do tego lasu.
Troche nie w temacie ale mam nową propozycję złożenia ~za free, kilku osobom lampek na PowerLED na [aktulnych] częściach od edim-a, dopiszę zaraz w wątku w "Kącik majsterkowicza"
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... fa69#11438
Wstępnie się piszę na ten wypad. Chętnie poznam nowe twarze/ dam się poznać :-D . Mariusz, zaintrygowało mnie to co napisałeś o lampkach poskładanych przez Ciebie za darmo.
marcin0604 napisał(a):.. za darmo.
Nie za darmo! Za ustawkę do lasu!
Dobra, dobra... Za ustawkę. A potem pałą przez łeb i chodu Confusedhock: :mrgreen:
Ja też bym się z chęcią przejechał wieczorem po lesie ale nie chce mi się gonić przez całe miasto z czubów na czechów. Napisz proszę, którędy będziecie jechali to się gdzieś dołączę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7