Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1961
» Najnowszy użytkownik: Aridn
» Wątków na forum: 10516
» Postów na forum: 117159

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 328 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 328 Gość(i)

Ostatnie wątki
Jaki rower na codzienne d...
Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie
Ostatni post: piot
19-01-2024, 12:50
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 8859
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Wyjazdy na zawody
Ostatni post: Noorbi
17-12-2023, 12:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 63
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Sportowe
Ostatni post: Paweoo
02-12-2023, 23:19
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 366
Jaka sakwa na crossa?
Forum: Kupno, naprawa i konserwacja
Ostatni post: piot
01-12-2023, 11:29
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 6886
Zestaw narzędzi do napraw...
Forum: Kącik majsterkowicza
Ostatni post: JuraS
30-11-2023, 11:35
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 330
Dobrej jakości buty do bi...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 12:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 1630
Nasilenie atopowego zapal...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 10:33
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Budowa domu drewnianego
Forum: Zdrowie
Ostatni post: piot
18-09-2023, 13:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 664
9 LMT, 25 maja 2024 godz....
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: Noorbi
13-09-2023, 20:27
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 187
Góry Jesienią 05-08.10.20...
Forum: Wycieczki kilkudniowe
Ostatni post: mraugorzata
30-08-2023, 18:20
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 198

 
  19.09 godz 16.30 LKJ
Napisane przez: Arczi10 - 19-09-2009, 15:28 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (9)

Zapraszam na ustawkę.
Tempo lajcik tak myślę ze 20 km/h będzie spoko.
Powrót ok godziny 18-19 wiec trzeba będzie mieć swiateła
Trasa krótka na około zalewu stary las może Stasin. Zapraszam

Wydrukuj tę wiadomość

  Nie dali mi patagonu a musze zareklamowac produkt.
Napisane przez: 13kisiel13 - 19-09-2009, 07:16 - Forum: Kącik majsterkowicza - Odpowiedzi (4)

Kolejny raz mam szczęście do części rowerowych. Nowa piasta Dartmoora okazała się byc uszkodzona od nowości. I tu jest pytanie. Przy zakupie nie otrzymałem żadnych paragonów, tylko otrzymałem taka kartkę na której drugiej części która została w serwisie widniały nazwy części z jakich złożyłem koło. I czy jak wezmę tą kartkę to mogę iśc reklamowac feralna piastę?

Wydrukuj tę wiadomość

  Rajd "O błękitną koszulkę serca", 20.09, godz
Napisane przez: Jurek S - 18-09-2009, 20:42 - Forum: Turystyczno-rekreacyjne - Odpowiedzi (31)

Klub Rowerowy „ALFA" Świdnik z inicjatywy duszpasterza ks. Janusza Kozłowskiego - zapalonego entuzjasty kolarstwa, zaprasza wszystkich sympatyków jazdy rowerowej na II edycję rajdu pod patronatem Burmistrza Miasta Świdnik „O błękitną koszulkę serca" w ramach akcji „Europejski dzień bez samochodu"

Cel imprezy: popularyzacja turystyki rowerowej jako zdrowego sposobu spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Termin: 20 września 2009 roku (niedziela), o godzinie 14:30
Program imprezy:
1. Zbiórka na parkingu przy kościele pw. NMPMK.
2. Rajd rowerowy na trasie Świdnik - Krępiec - Nowy Krępiec - Świdnik (około 16 km)
3. Piknik z ogniskiem na terenie ośrodka rekreacyjnego - przy basenie.

Wydrukuj tę wiadomość

  Damper 165mm
Napisane przez: patkos - 18-09-2009, 15:04 - Forum: Kupię - Odpowiedzi (1)

Kupię damper o długości "oczko-oczko" 165mm.
Wymagania: regulacja tłumienia, blokada skoku (ewentualnie platforma przeciwdziałająca bujaniu), sprężyna powietrzna.

Jeżeli ktoś chciałby sprzedać za rozsądne pieniądze taki damper, nowy lub używany w bdb stanie, proszę o kontakt na PW.

Wydrukuj tę wiadomość

  MIASTO BEZ KOMUNIKACYJNEJ WIZJI
Napisane przez: Mariusz-Finch - 18-09-2009, 10:47 - Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) - Odpowiedzi (9)

hej wszystkim :-D
pod takim właśnie tematem - jak w tytule odbędzię się otwarta debata w PONIEDZIAŁEK - 21.09.2009 - godz. 16.00 - Aula Wydziału Politologii UMCS - PL.Litewski 3
Myślę,że warto by było aby ktoś "od nas" się pojawił i też zabrał głos - w końcu też jesteśmy użytkownikami lubelskich dróg.
Pozdrawiam
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

  18.09-/piątek/ -godz.18.00 -LKJ
Napisane przez: Mariusz-Finch - 18-09-2009, 10:41 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (7)

hej wszystkim po małej przerwie :mrgreen:
ustawka jak w temacie.
OBOWIĄZKOWO !! - ŚWIATŁA !!!
powrót ok. 22-22.30, a może i później :mrgreen:
co do "tępa" to zależy od tego jaki będzie skład
Pozdrawiam
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

  [19.09-29.09] Maraton Rowerowy Dookoła Polski
Napisane przez: KermitOZ - 18-09-2009, 02:09 - Forum: Sportowe - Odpowiedzi (113)

Witajcie

Po wielu perypetiach mój udział w Maratonie Rowerowym Dookoła Polski staje się faktem. O tym, że wyruszam ostatecznie dowiedziałem się w czwartek. Tutaj ogromne podziękowania dla Sylwii, dzięki której to całe przedsięwzięcie doszło do skutku. Dziękuję Smile Maraton wyrusza w sobotę, 19 września o godz. 12 z Przyl. Rozewie i kończy się w tym samym miejscu, 29 września, także w samo południe, jego trasa wiodła będzie wzdłuż granic Polski.

W MRDP bierze udział 9 osób z całej Polski. Mamy do pokonania 3130 km w 240 h. 7 osób startuje w kategorii extrem (wloką ze sobą sakwy itd), a ja i jeszcze jeden gościu startujemy w kategorii sport (każdy z nas ma auto techniczne, a w nim sprzęt).

O tej imprezie dowiedziałem się po przejechaniu maratonu 700/24 w 2008 od Michała Brodowskiego. Z czasem zacząłem rozważać start, aż w końcu okazało się, że na rozważaniu się nie skończy i jadę. Pierwsze dni moim kierowcą będzie Holden. W poniedziałek zmieni go Michał i razem będziemy przemierzać resztę trasy.

Nigdy nie brałem udziału w tak ekstremalnym przedsięwzięciu. Czas najwyższy na przygodę życia i sprawdzenie swoich sił na dystansie niewiele krótszym niż TdF, pokonywanym jednak nie w trzy tygodnie, a w 10 dni. Średnio dziennie będę musiał więc pokonywać ponad 310 km. Zakładając, że w górach będzie ciężej na płaskich etapach muszę trochę nadrobić, więc dystans będzie pewnie oscylował w okolicach 350-400km na dobę. Zupełne szaleństwo, ale mam nadzieję, że przy sprzyjających wiatrach uda mi się ukończyć tę imprezę, i nie zrobić sobie krzywdy Smile

Postaram się odzywać raz na jakiś czas i wrzucić coś na forum. Relacja będzie na stronie Maratonu: http://mrdp.pl Tam również będzie mapka, na którą będą nanoszone pozycje zawodników. Nie jadę tam się ścigać, jadę to przejechać. Liczę na Wasze wparcie, bo inaczej ciężko mi będzie ukończyć ten maraton. Postaram się godnie reprezentować Rowerowy Lublin. Do zobaczenia 30 września Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Wydrukuj tę wiadomość

  namiot rowerowy
Napisane przez: szymek_sq - 17-09-2009, 22:08 - Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie - Brak odpowiedzi

fajna sprawa w temacie namiotów na rower, tylko szkoda że żadnego modelu nie można rozłożyć bez części z roweru - koło 26", więc na inne wyjazdy by się już nie nadał :/
http://www.topeak.com/products/Bike-Tent

Tańsza wersja :- http://tiny.pl/hqptw

Wersja wymagająca kreatywności i zdolności manualnych - http://tiny.pl/hqptd

Wydrukuj tę wiadomość

  Witam!!
Napisane przez: milosss - 17-09-2009, 21:44 - Forum: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) - Odpowiedzi (1)

Witam Wszystkich!

Mam na imię Miłosz lat 28.Na rowerze przemieszczam się już od około 10 lat. Niegdyś na góralach,a od zeszłego roku na crossway'u Meridy. Mam nadzieję że pokonamy razem wiele setek i spędzimy miłe chwile.

Pozdrawiam Miłosz.

Wydrukuj tę wiadomość

  19 09 9:30 Przytoczno
Napisane przez: krzysio dm - 17-09-2009, 19:49 - Forum: Treningi szosowe - Brak odpowiedzi

Hej Ruszam w sobotę o 9:30 do Przytoczna Start DUKAT na Czechowie Zapraszam na spokojną jazdę

Wydrukuj tę wiadomość