Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1961
» Najnowszy użytkownik: Aridn
» Wątków na forum: 10516
» Postów na forum: 117159

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 320 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 320 Gość(i)

Ostatnie wątki
Jaki rower na codzienne d...
Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie
Ostatni post: piot
19-01-2024, 12:50
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 8854
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Wyjazdy na zawody
Ostatni post: Noorbi
17-12-2023, 12:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Sportowe
Ostatni post: Paweoo
02-12-2023, 23:19
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 365
Jaka sakwa na crossa?
Forum: Kupno, naprawa i konserwacja
Ostatni post: piot
01-12-2023, 11:29
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 6883
Zestaw narzędzi do napraw...
Forum: Kącik majsterkowicza
Ostatni post: JuraS
30-11-2023, 11:35
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 328
Dobrej jakości buty do bi...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 12:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 1627
Nasilenie atopowego zapal...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 10:33
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 56
Budowa domu drewnianego
Forum: Zdrowie
Ostatni post: piot
18-09-2023, 13:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 662
9 LMT, 25 maja 2024 godz....
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: Noorbi
13-09-2023, 20:27
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 186
Góry Jesienią 05-08.10.20...
Forum: Wycieczki kilkudniowe
Ostatni post: mraugorzata
30-08-2023, 18:20
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 198

 
  [10.09 - 11:00 lukoil na JPII] pętla przez Kazimierz
Napisane przez: kdk - 09-09-2009, 18:12 - Forum: Treningi szosowe - Brak odpowiedzi

trasa jak poniżej, tempo jak zwykle rekreacyjne Wink

http://www.bikemap.net/route/307390

jak nikt się nie wpisze to nie zajeżdżam na stacje!

Wydrukuj tę wiadomość

  [20.09] Mazovia Radom
Napisane przez: Mocior Tomek - 09-09-2009, 16:04 - Forum: Wyjazdy na zawody - Odpowiedzi (16)

Witam
Czy ktoś wybiera się na mazovię do Radomia? 8-)
poszukuję transportu dla mnie i roweku. 500-472-939, HEJ

Wydrukuj tę wiadomość

  [Kozłówka] - Szukam chętnych na wspólny wypad
Napisane przez: Mario01 - 09-09-2009, 12:05 - Forum: Wycieczki jednodniowe - Odpowiedzi (10)

Trasa ok. 75 km (może ktoś zna ciekawe skróty), rower rekreacyjny, jazda jak najbardziej rekreacyjna (zawodowcy niewskazani, aby nie narzucali nam zbyt dużego tempa :-( ). Czas przejazdu dostosowany do wydolności najsłabszego z uczestników. Czekam na propozycje (być może innej trasy). Pozdrawiam :-D

Chętnie bym pojechał jutro, albo w piątek ok. godziny 7-8. Pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość

  Mario01
Napisane przez: Mario01 - 09-09-2009, 11:48 - Forum: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) - Odpowiedzi (9)

Cześć chętnie bym spróbował codziennych eskapad, niekoniecznie w nocy, posiadam rower rekreacyjny i preferuję jazdę rekreacyjną. Obecnie jeżdżę sam, ale poczytałem trochę na forum o wyjazdach typu Kazimierz Dolny, Kozłówka i chętnie bym spróbował, chociaż nie wiem czy nadążę za tak wytrawnymi rowerzystami. Ostatnio wybrałem się sam do Nałęczowa po bułeczki 8-) (nawdychałem się spalin z samochodów, że hej), łącznie z Lublinem zrobiłem ok. 66 km i musiałem zsiąść z rowerka :lol: (także pod niektóre wzniesienia na trasie powrotnej do Lublina). Częściowo zrzucam to na barki niewyspania (tylko niecałe trzy godz. w przeddzień wyjazdu), mogło to mieć wpływ. Nałęczów zdobyłem po 1h 20`, a powrót trwał 2h :-( . Być może znacie jakieś grupy i szlaki dla emerytów :mrgreen: . Pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość

  09.09, godz. 18.00, Lukoil przy Jana Pawła II
Napisane przez: Jurek S - 09-09-2009, 10:01 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (39)

I jeszcze jedna propozycja na dzisiejszy wieczór. Ustawka jak w temacie - Stacja benzynowa Lukoil przy Jana Pawła II. To będzie taki łamany standard. Nie powiem gdzie, żeby znowuż nie natknąć się na nasze Panie. :mrgreen: . Na tej ustawce, panie oczywiście zawsze mile widziane. :-D
Dzisiaj więcej szosy ale z niskim natężeniem ruchu i widokowe. Będzie troszkę terenu, ale dobrze utwardzonego. Dzień coraz krótszy więc lampki obowiązkowe.

Wydrukuj tę wiadomość

  [12.09] g. 19.30, Pl. Litewski - Malowane Światłem
Napisane przez: PrażonyRabarbar - 09-09-2009, 01:02 - Forum: Z aparatem w ręku - Odpowiedzi (46)

Potrzebne będą następujące elementy do dobrej zabawy

* lustro (czyt. aparat fot. typu lustrzanka)
* statyw
* wężyk spustowy
* lampki rowerowe

Nie wiem jak w kompaktach, ale lustrzanka najlepiej się do tego nadaje.
Chodzi o to, że fotki robi się przy długich czasach.

Sposób w jaki tworzy się takie fotki jest TU

Przykłady fotek

Zbiórka może być w jakimś miejscu przestronnym ( tama nad zalewem, parking przy markecie), oczywiście już po zmroku.

I tym sposobem możemy stworzyć nietypowa fotkę z napisem www.RowerowyLublin.org

Wydrukuj tę wiadomość

  [9.09, g. 18] - zjazd ze ścieżki przy ul. Janowskiej
Napisane przez: KermitOZ - 08-09-2009, 23:58 - Forum: Lajtowe treningi - Odpowiedzi (9)

Witajcie

Jutro o 18 wyruszam pooglądać czy są jeszcze drzewa w Starym Gaju. Ustawka dla tych co się nie zatrzymują podczas jazdy na kanapkę, polecam za to zabrać izotonika. Będzie jeszcze Sylwia Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Wydrukuj tę wiadomość

  spotkanie ze Strażą Miejską
Napisane przez: Paweł K. - 08-09-2009, 21:36 - Forum: Hyde Park rowerowy - Odpowiedzi (2)

Pojechałem dziś z kolegą w stronę Łęcznej i okolic. Przed godz. 19.30 (była już szarówka, więc światła wypada mieć!! my obydwaj mieliśmy). Wracaliśmy ul. Turystyczną. Na wysokości starego mostu nad Bystrzycą spotkaliśmy panów ze Straży Miejskiej, którzy upominali przechodnia, że ma piwo siatce (dziwne to dla nas było, bo jak rozmawialiśmy z nim później, okazało się, że piwo miał zamknięte, a oni się przyczepili). W czym rzecz?? Pierwsze co zauważyłem to brak jakiegokolwiek oświetlenia u "stróżów prawa" jeśli ich tak w tym momencie można w ogóle nazwać. Chciałem im powiedzieć kilka ostrych słów, bo jednak mandaty i upomnienia to łatwo jest rozdawać, ale samemu prawa przestrzegać to już nie łaska. Dojechaliśmy do pana z piwem, którego Miejska już skończyła upominać, i zaczęliśmy głośno rozmawiać na temat oświetlenia roweru. Panowie z Miejskiej udali, że nic nie słyszą a byli jakieś 5 m od nas. Szybko odjechali gdzieś przed siebie.

Powiem Wam, że nóż się w kieszeni rozkłada jak widzę takie coś. A niestety ja jestem na to szczególnie wyczulony po ubiegłorocznej stłuczce z nieoświetlonym rowerzystą, który pomimo moich świateł wjechał we mnie na czołówkę.

Jedyne w co można wierzyć to to, że nasze forum jest na tyle rozpowszechnione, ze czytają je nie tylko cykliści ale i ktoś z osób egzekwujących prawo, i że w tym momencie zacznie się wstydzić za "swoich kolegów" i zwróci większą uwagę na wyposażenie rowerów policyjnych, straży miejskiej itp.

Niby nic się nikomu nie stało, ale ta sytuacja tak mi nerw ruszyła, ze normalnie mnie zatrzęsło.

Wydrukuj tę wiadomość

  [09.09 12:00 lukoil na JPII] - pętla 50
Napisane przez: holden - 08-09-2009, 21:34 - Forum: Treningi szosowe - Odpowiedzi (6)

Jutro myślę o czymś takim
http://www.bikemap.net/route/283807

tempo standardowo 31-33 do negocjacji ;-)

w przypadku braku wpisów zastrzegam sobie prawo do przełożenia/odwołania :>

Wydrukuj tę wiadomość

  Spodenki teamowe "Rowerowy Lublin" XL
Napisane przez: Bart - 08-09-2009, 15:41 - Forum: Sprzedam - Odpowiedzi (3)

W sobotę otrzymałem "firmowe" ciuchy "Rowerowy Lublin", tyle że ze spodenkami miałem mały dylemat jeśli chodzi o rozmiar i kupiłem XL i 2XL i okazało się że XL są za małe, dlatego muszę je sprzedać.
Spodenki tylko raz założyłem na siebie, na dosłownie 3 min. i teraz leżą w szafie...
Chciałbym za nie 50 pln, kupiłem za 84...

Wydrukuj tę wiadomość