Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1730
» Najnowszy użytkownik: jeremyhelbigs
» Wątków na forum: 10098
» Postów na forum: 113431

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 111 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 110 Gość(i)

Ostatnie wątki
21.10.2018, godz. 13.30, ...
Forum: Wycieczki jednodniowe
Ostatni post: Rado
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 226
21.10.2018, godz.9.00, Ro...
Ostatni post: tomo
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 80
"Pod Strzechą" - spotkani...
Forum: Stowarzyszenie, strona i forum - uwagi
Ostatni post: Jakub.P
Wczoraj, 11:04
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 427
Piękny Wschód 2019
Forum: Sportowe
Ostatni post: Mariobiker
19-10-2018, 22:56
» Odpowiedzi: 13
» Wyświetleń: 275
19.10.2018, godz. 17.00, ...
Forum: Wycieczki codzienne
Ostatni post: damian.s
19-10-2018, 21:13
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 80
Sakwy MERIDA WATERPROOF P...
Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie
Ostatni post: damian.s
19-10-2018, 11:09
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 99
Terenowy Nałęczów, start ...
Ostatni post: Judaas
16-10-2018, 14:04
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 186
Poleski Park Narodowy w j...
Ostatni post: KatarzynaZ
15-10-2018, 23:54
» Odpowiedzi: 36
» Wyświetleń: 1758
15.10.2018 g. 17:00 LKJ
Ostatni post: Mariobiker
15-10-2018, 20:23
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 118
14.10 Półmaraton Lubelski
Forum: Inne sporty - ustawki
Ostatni post: Rado
15-10-2018, 19:18
» Odpowiedzi: 21
» Wyświetleń: 625

405 -> 491 -> 551
Napisane przez: KermitOZ - 30-06-2009, 12:48 - Forum: Test na cyklozę - Odpowiedzi (2)

Hej.

Robiłem kilka razy przez ostatnie pół roku, ciągle wychodziło coraz więcej. Ostatnio robiłem w zimie i wyszło ponad 400 pkt, dokładnie nie pamiętam. W najbliższym czasie zrobię jeszcze raz i edytuję posta Smile

Wy też zakładajcie osobne tematy i wpisujcie wasze wyniki Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Wydrukuj tę wiadomość

Adres strony z testem na cyklozę :)
Napisane przez: KermitOZ - 30-06-2009, 12:42 - Forum: Test na cyklozę - Brak odpowiedzi

Test na cyklozę

Tutaj będzie tylko adres strony, do wpisania wyniku niech każdy założy osobny temat, zatytułowany tylko liczbą punktów Smile

Wyniki forumowiczów można przeglądać tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/viewforum.php?f=58

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Wydrukuj tę wiadomość

30 czerwca LKJ-godz. 18.00
Napisane przez: Jurek S - 30-06-2009, 11:43 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (17)

Krzysiek, na starym forum był taki test na cyklozę. Ty masz chyba już mocno zaawansowaną :mrgreen:
Ja dzisiaj niestety odpadam. Życzę dobrego kręcenia :-D

Wydrukuj tę wiadomość

30 cze 11:00-11:30
Napisane przez: kdk - 29-06-2009, 23:27 - Forum: Treningi szosowe - Odpowiedzi (4)

ktos reflektuje?

Wydrukuj tę wiadomość

Spotkanie w sprawi portalu rowery.ekolublin.pl 29.06 (wtorek
Napisane przez: michalbrodowski - 29-06-2009, 18:36 - Forum: Lubelska infrastruktura rowerowa - Odpowiedzi (40)

29.06 (wtorek) godzina 8:00 Towarzystwo dla Natury I Człowieka ul.Głeboka 8A (z tyłu pawilonów)

Zapraszamy na spotkanie w sprawie portalu www.rowery.ekolublin.pl zastanawiać będziemy się nad wszystkim teraźniejszymi problemami portalu oraz nad jego przyszłością. Poniżej kilka spraw jakimi będziemy sie zajmować:
1. Wybór adresu - preferowany: LublinRowerem.pl

2. Dyskusja nad propozycją nazwy portalu
ROWERY DLA MIASTA
komunikacja, sport, hobby, rekreacja, turystyka
Chodzi o odniesienie do naszej misji Porozumienia + nazwanie portalu w sposób maks. otwarty, żeby np. ludzie spoza Lublina też korzystali.
Do poniższych tematów trzeba określić po prostu wykonawców - osoby odpowiedzialne, które zbiorą opinię i opracują gotowe wersje.

3. Dyskusja nad promocją: każdy z nas powinien wziąć na siebie kilku "klientów kluczowych" (Welocyped, ABC, TCL, kluby, sklepy itp. wg listy Michała Wolnego) - pokazać im, do czego może służyć portal, zarejestrować itp.

4. Dyskusja nad dwoma akcjami promocyjnymi portalu:
- "zgłoś problem rowerowy" np. z "Kurierem"
- "wakacyjny konkurs na bloga" - np. z GW.
Trzeba by postarać się o nagrody - rowery itp.

5. Lista tematów na wiki (każdy może je edytować)

6. Lista folderów i podfolderów do forum

7. W jaki sposób portal może byc pomocny Masie i Alleycutowi? kto może sie zająć tymi tematami?

Oczywiście będziemy zajmować się też wszelakimi innymi sprawami które ktoś zgłosi, na przykład Ty.

Spotkanie maksymalnie otwarte- dla wszystkich, by każdy o ile chce miał wpływ na zawartość i formę portalu Smile

Zapraszamy więc i Ciebie Tongue

Wydrukuj tę wiadomość

29 czerwca, LUKOIL, 18.00
Napisane przez: Jurek S - 29-06-2009, 09:42 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (33)

Do końca dnia jeszcze daleko i nie wiadomo co nam przyniesie, ale jeżeli pogoda się utrzyma proponuję jak w temacie. Spróbujemy odkryć trochę nowych dróg. Wyjazd ostatnim standardem przez Raszyńską, do Płouszowic, dalej w kierunku Dąbrowicy, Barak, Marysin, a później już niebieskim szlakiem. Myślę, że przed 21 wrócimy.

Wydrukuj tę wiadomość

PROPOZYCJA - DLA TYCH CO MAJĄ JUŻ WAKACJE
Napisane przez: Mariusz-Finch - 28-06-2009, 23:10 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (1)

hej wszystkim ;-)
dla niektórych zaczęły się wakacje więc mam w związku z tym małą sugestię - jeśli ktoś miałby wolne przedpołudnie,a chciałby pokręcić to piszcie na forum.
Zwykle ustawki są po południu ale wiem,że jest spora grupa,która już ma wolne więc można "na dwie zmiany" :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

XC Puławy
Napisane przez: Michal - 28-06-2009, 22:37 - Forum: Sportowe - Odpowiedzi (8)

Kurde załuje ze nie było mnie. Dali ciała z wysyłka i koła kaseta hample oraz manetki nie dojechały na czas a taka chęć miałem wysartować. Czy ktos sie wybiera na wyscigi w Puławach? I miałby miejsce w aucie?Big Grin

Wydrukuj tę wiadomość

KASK,KASK I JESZCZE RAZ KASK :-)
Napisane przez: Mariusz-Finch - 28-06-2009, 21:59 - Forum: Zdrowie - Odpowiedzi (14)

witam wszytkich ;-)
chciałbym opisać "przygodę",którą miałem w dniu dzisiejszym.
Jechałem od strony Kaliny ścieżką - przed Dworkiem Grafa jest wiadukt,pod którym prowadzi ścieżka,a pod wiaduktem zawsze DUŻE STADO gołębi nie wiem skąd Confusedhock: /niezaleznie od pory roku/ .Jechałem dość szybko - jak pamętam licznik pokazywał 37 km/h, nagle gołębie poderwały się do lotu,a jeden /niestety / nie zdążył i uderzyłem z całym impetem kaskiem - nawet mocno to odczułem,obejrzałem się za siebie,a ptaszyko leżało :evil: ,a co by było gdybym nie miał kasku ????
jaki z tego morał ??? - niezależnie od tego gdzie jedziemy - kask to podstawa !!!
Pozdrawiam i życzę Wam aby jak najmniej takich "bliskich spotkań" podczas kręcenia
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

Koszt wymiany kasety oraz łanucha
Napisane przez: Campino - 28-06-2009, 16:20 - Forum: Sklepy i serwisy - Odpowiedzi (4)

Czy nie orientujecie sie czasem ile musze wylozyc pieniedzy na wymiane kasety(7 rz) oraz lancucha w serwisie na ulicy Kunickiego( ten kolo przystanku )?
Aha i jak z czasem?, Dlugo trzeba czekac?
Pozdrawiam i Dzieki za pomoc

Wydrukuj tę wiadomość