Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1961
» Najnowszy użytkownik: Aridn
» Wątków na forum: 10517
» Postów na forum: 117160

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 152 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 152 Gość(i)

Ostatnie wątki
Superlative Сasual Dating...
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: foxall1986
10-04-2024, 15:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 30
Jaki rower na codzienne d...
Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie
Ostatni post: piot
19-01-2024, 12:50
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 9082
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Wyjazdy na zawody
Ostatni post: Noorbi
17-12-2023, 12:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Sportowe
Ostatni post: Paweoo
02-12-2023, 23:19
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 475
Jaka sakwa na crossa?
Forum: Kupno, naprawa i konserwacja
Ostatni post: piot
01-12-2023, 11:29
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 6987
Zestaw narzędzi do napraw...
Forum: Kącik majsterkowicza
Ostatni post: JuraS
30-11-2023, 11:35
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 415
Dobrej jakości buty do bi...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 12:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 1751
Nasilenie atopowego zapal...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 10:33
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Budowa domu drewnianego
Forum: Zdrowie
Ostatni post: piot
18-09-2023, 13:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 770
9 LMT, 25 maja 2024 godz....
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: Noorbi
13-09-2023, 20:27
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 217

 
  kierunki studiów
Napisane przez: Lukasz91 - 20-07-2009, 19:02 - Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) - Odpowiedzi (6)

Witam!

W tym roku piszę maturę i niewiem na jaki kierunek się wybrać na pewno idę na polibudę myślę o:
-inż środowiska
-mechatronice
-elektrotechnice

i oto pytanie do studentów z politechniki jaki byście polecili kierunek i powiedzieli mniej więcej gdzie jest najwięcej fizyki bo nie za bardzo ją lubię, wolę matmę.

Pozdrower

Wydrukuj tę wiadomość

  261
Napisane przez: AdiLbn - 20-07-2009, 18:38 - Forum: Test na cyklozę - Brak odpowiedzi

hehee...fajny teścikBig Grin

Wydrukuj tę wiadomość

  Witam
Napisane przez: AdiLbn - 20-07-2009, 18:18 - Forum: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) - Odpowiedzi (2)

Witam wszystkich bik3rów i forumowiczów :mrgreen:


Wołają na mnie Adrian mam 21 lat i jestem ze Stasina pod Lublinem (zaraz obok Starego Lasu :-D ) Na rowerze jeżdżę już dłuższy czas a obecnie mój sprzęt to Trek 4500 trochę zmodyfikowany ;-)

Pozdrower i do zobaczenia gdzieś na szlaku badź wspólnej ustawce :mrgreen:

Wydrukuj tę wiadomość

  RS Dart 2
Napisane przez: AdiLbn - 20-07-2009, 18:08 - Forum: Kącik majsterkowicza - Odpowiedzi (4)

Witam.

Wziąłem się dzisiaj za czyszczenie i regulacje rowerku...i gdy wszystko było już zrobione pomyślałem że może rozdłubie amortyzator ponieważ jakiś czas temu padła mi blokada skoku ( słyszałem że to dość częsta usterka w tym modelu).

Któregoś dnia chciałem go zablokować i tak rzadko to robię no ale...ku mojemu zaskoczeniu blokada w ogóle się nie włączyła... <_< . No cóż...jeździłem tak dłuższy czas i jakoś mi to nie przeszkadzało...lecz po pewnym czasie zauważyłem że amor zrobił się jakby twardszy i zmniejszył się skok :confused:

Więc dzisiaj rozkręciłem ten przełącznik przy prawej goleni i wyciągnąłem taki jak by wałek? nie wiem jak to nazwać...od dołu śrubka na imbusa z jakąś sprężynką i metalową podkładką a reszta sam plastik...2 dziurki w które dmuchając i przekręcając śrubką która miała blokować skok...przepuszczały powietrze...nie wiem czy tak ma być czy nie...w goleni był taki błękitny płyn jak by do mycia naczyń... Rolleyes gdy uginałem amora wydobywały się jak by bulki...nie wiem czy tak być powinno... Rolleyes Skręciłem wszystko do kupy wcześniej czyszcząc wszystko i amor jak chodził tak chodzi dalej a blokada nie działa dalej... <_<

Mam nadzieje że nie zgubiła mnie moja natura majsterkowicza i rozkręcając to czegoś nie uszkodziłem... :mellow:

Ktoś jest w stanie pomóc jak to zrobić? Czy jest to usterka czysto serwisowa której nie da się samemu zrobić bądź może którąś część trzeba wymienić? Rolleyes

Proszę o pomoc i z góry dziękuje :thanks:


Dodam tylko że jest to seryjny amor z Treka 4500 z 2008 roku jeśli ma to jakieś znaczenie... :icon_wink:

Wydrukuj tę wiadomość

  Dzień Dobry :D
Napisane przez: Lukasz91 - 20-07-2009, 17:54 - Forum: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) - Odpowiedzi (1)

Witam wszystkich Roweromaniaków! Mam na imię Łukasz mam 18 lat i mieszkam w Turce nie daleko Lublina, najczęściej jeżdżę nad zalew no ale ta trasa mi się znudziła i teraz odkrywam moje pobliskie strony Big Grin Mój wehikuł to Kellys Scarpe.

Do zobaczenia na trasie i ustawkach
pozd®ower

Wydrukuj tę wiadomość

  Masa krytyczna
Napisane przez: piotrek - 20-07-2009, 15:35 - Forum: Hyde Park rowerowy - Brak odpowiedzi

Niestety nie miałem możliwości słuchać w ostatni piątek mojej ulubionej audycji - Zostaw wiadomość. Uzupełniając moje archiwum, zobaczyłem, że w piątek była audycja o masach krytycznych. Nie zdążyłem jej jeszcze przesłuchać, ale w ciemno wiem, że jest ciekawa! Smile

Klik!

Podaje link do audycji. Plik zostanie wykasowany za około 2 tygodnie, a więc pobierać!

Wydrukuj tę wiadomość

  sierpień wyprawa
Napisane przez: 73Wojtek - 20-07-2009, 10:35 - Forum: Wycieczki kilkudniowe - Odpowiedzi (2)

Od 1 do 24 sierpnia dysponuję urlopem. Szukam osoby-osób chętnych na wyprawe w granicach od kilku dni - do dwóch tygodni max w w/w terminie. Myślę o łagodnych terenach jak np. Baltyk, czy Mazury, gdyż moje ostatnie górskie wojaże okupione sa kontuzjami :oops: Szwankuje mi kolano prawe i trochę obawiam się o nie. Mogę również dołączyc sie do jakiejś wyprawki. Chodzi mi jeszcze po głowie Litwa - ojczyzna moja.. (mój dziadek był litwinem :-> ) Tempo coś około 20-24, choć stać mnie na wiecej ;-) dystans tak koło 100-120, spanie pewnie pod namiotem, może campingi, dzikość nad woda lub agroturystyka, a może wszystkiego po trochu. Czekam tylko na poważne propozycje ;-) Pzdr z Chelma

Wydrukuj tę wiadomość

  [20.07] godz. 18 lkj - Kajakowa ustawka
Napisane przez: Karola - 20-07-2009, 10:13 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (23)

Wszystko tak jak w temacie.
Nazwa dzisiejszej ustawki - kajakowa ponieważ bardzo mi zależy na obecności osób, które jadą w ten weekend na kajaki. Te osóby muszą zabrać dzisiaj ze sobą po 10zł na zaliczkę. Proszę te osoby, które dzisiaj nie będą mogły przyjechać o jakieś info to dostaną nr konta na jakie te pieniądze mają przelać.

Wydrukuj tę wiadomość

  Szydłowiec Mazovia MTB Marathon 19.07.2009
Napisane przez: Pawel93 - 20-07-2009, 09:20 - Forum: Wyjazdy na zawody - Odpowiedzi (3)

Dnia 19.07.2009 odbyła się Mazovia w Szydłowcu(niedaleko gór Świętokrzyskich)z forum pojechali Karcer i ja , z nami w samochodzie jechał Tomek ,który już wie o forum i niedługo powinien się zarejestrować ;] Wyruszyliśmy około godziny 8 przez Puławy,Radom aż dotarliśmy do Szydłowca.W Radomiu złapała nas ogromna burza i już wiedzieliśmy ,że trasa będzie bardzo ciekawa.O godzinie 10.10 zajechaliśmy na parking zawodów ,przebraliśmy się przygotowaliśmy rowery i ruszyliśmy każdy do swojego sektora.Tomek ruszał z 4 sektora ,Karcer z 5 i ja z 6.Trasa była super ! Błoto korzenie kamienie podjazdy zjazdy wszystko czego chcieć ! Tomek zajął 56 miejsce w OPEN na Mega(48 km skrócili z 54 km) ja 149 miejsce również Mega na 476 uczestników. Karcer za to na Giga zajął 61 miejsce.Gratuluje Chłopaki jeszcze raz ! Po maratonie szybki posiłek (kluski z sosem-smakowało mi ) i potem Tomek zakupił nam pajdy mmm Winki na 20.15 byliśmy w domku Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  [19.07] 15:30 Okolice Nowego Stawu; Niedziela
Napisane przez: tomek lublin - 18-07-2009, 18:15 - Forum: Wycieczki codzienne - Brak odpowiedzi

Zapraszam chętnych na wycieczkę do okolic Nowego Stawu - czas jak w temacie.
Miejsce spotkania: skrzyżowanie Związkowej i Spółdzielczości Pracy.
Trochę szczegółów:
- tempo lajtowe baaardzo, polecane dla rodzinnych wypadów z młodymi latoroślami.
- sprawdzenie możliwości zanurzenia się w stawie
- jeżeli ktoś będzie miał ochotę można zrobić ognisko i pieczenie kiełbasek czy co tam kto woli (wiktuały we własnym zakresie rzecz jasna).
- dystans z miejsca zbiórki w obie strony ok. 35km (chyba) :oops:
Chętnych zapraszam.

UWAGA!!!
Ze względu na pogodę przełożymy dzisiejszy wyjazd na lepsze czasy.

Wydrukuj tę wiadomość