Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1961
» Najnowszy użytkownik: Aridn
» Wątków na forum: 10517
» Postów na forum: 117160

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 255 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 255 Gość(i)

Ostatnie wątki
Superlative Сasual Dating...
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: foxall1986
10-04-2024, 15:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 38
Jaki rower na codzienne d...
Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie
Ostatni post: piot
19-01-2024, 12:50
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 9114
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Wyjazdy na zawody
Ostatni post: Noorbi
17-12-2023, 12:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 100
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Sportowe
Ostatni post: Paweoo
02-12-2023, 23:19
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 494
Jaka sakwa na crossa?
Forum: Kupno, naprawa i konserwacja
Ostatni post: piot
01-12-2023, 11:29
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 7002
Zestaw narzędzi do napraw...
Forum: Kącik majsterkowicza
Ostatni post: JuraS
30-11-2023, 11:35
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 426
Dobrej jakości buty do bi...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 12:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 1770
Nasilenie atopowego zapal...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 10:33
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Budowa domu drewnianego
Forum: Zdrowie
Ostatni post: piot
18-09-2023, 13:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 789
9 LMT, 25 maja 2024 godz....
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: Noorbi
13-09-2023, 20:27
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 218

 
  274
Napisane przez: xdbartekxd - 16-07-2009, 00:55 - Forum: Test na cyklozę - Brak odpowiedzi

Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  15.07, godz. 18:30 LKJ
Napisane przez: patkos - 15-07-2009, 12:52 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (12)

Dzisiaj o godz 18:30 będę czekał z dwoma kandydatami do stowarzyszenia w stałym miejscu przy LKJ.
Trasa i kierownik wycieczki do ustalenia na miejscu ;-) . Prawdopodobnie zalew + okolice. Myślę, że będzie przewaga terenu wiec rowerki MTB. Tempo mocno średnie, dostosowane do całej grupy. Przewidywany czas podróży to ok 2 godziny ;-) . Zapraszam

Wydrukuj tę wiadomość

  Rajd rowerowy 18.07.2009
Napisane przez: Michal - 15-07-2009, 10:25 - Forum: Turystyczno-rekreacyjne - Odpowiedzi (4)

Rajd rowerowy w gm. Końskowola w tą sobotę. Rekreacyjnie 25 km trasa z okazji XII święta róż. Początek o godzinie 10. Zbiórka o godz. 9.45 przed przed urzędem gminy w Końskowoli ul. Pożowska 3a.
Więcej informacji http://www.konskowola.info.pl/

Czy ktoś sie wybiera?

Wydrukuj tę wiadomość

  Stojaki "U-kształtne" w Lublinie
Napisane przez: maYkel - 15-07-2009, 09:44 - Forum: Lubelska infrastruktura rowerowa - Odpowiedzi (47)

Aż dziw że nikt o tym nie pisze tu. Confusedhock:

Mamy 11 stojaków na starówie! I to takich z prawdziwego zdarzenia. Ja się cieszę bo zawsze musiałem tam improwizować ze znakami i smietnikami. :roll: Kolejny krok w kierunku cywilizowanego miasta. ;-)

TUTAJ możecie obadać lokalizację.

Wydrukuj tę wiadomość

  Środa 15 lipca 18 lkj
Napisane przez: Karola - 15-07-2009, 09:02 - Forum: Kobiety na rowery! - Odpowiedzi (20)

Wszystko jak w temacieSmile
Zapraszam głównie Panie (szczególnie to niezdecydowane). Dzisiaj będzie Wawerka, Perceive i ja. Trasę uzgodnimy już na miejscu ale myślę, że pojedziemy do Starego Gaju i wrócimy przez Zemborzyce.

Wydrukuj tę wiadomość

  [16.07] czwarkowy zryw (coś dla rannych ptaszków)
Napisane przez: Perez - 14-07-2009, 19:16 - Forum: Wycieczki jednodniowe - Odpowiedzi (10)

Jak zapowiedzialem w innym temacie zamierzam zrobić ustawkę we czwartek
Moja porpozycja jest trochę nowatorskim pomyslem o kryptonimie 8-) 'zryw':


-ustawka w godzinach rannych (najlepiej kiedy slońce dopiero wschodzi ale to raczej za wcześnie) dlatego proponuje [glow=red]4/5 ostatecznie 6[/glow]

-możemy wypić kawkę na Lukoil-u przy ul. Jana Pawla (w miejscu ustawki)

-tępo nie za szybkie (raczej pól rekreacyjne/średnio zaawansowane) zwlaszcza że to rano

-trasa wstępnie: Jana Pawla do Kraśnickich i na Kraśnik do Strzeszkowic z tamtąd do lublina przy zalewie i dalej się zobaczy (drogi powinny być w miare puste o tej porze)

-trasa, czas i inne mogą ulec zmianie w zależności od uczestników

-weźcie dobry humor, coś na pobudzenie i aparat bo widoki moga być ladne


Zachęcam wszystkich, chętni niech się zapisują, liczba miejsc nieograniczona.

[EDIT]: Ja zmieniłem temat na "regulaminowy" i przeniosłem wątek do odpowiedniego działu, a ty popraw błędy ortograficzne i ogonki.

[EDIT[EDIT]]: Dzięki ;-) ogonki chyba wszystkie juz są ale nie mam polskiej odmiany litery 'l'. Co do ortografii to z góry przepraszam ale mam na to papiery :-P i moglem się pomylić.

[EDIT]: Ale błędy są podkreślane na czerwono, a na daltonizm to raczej papierów nie masz Tongue
[edit]: No to mam wersje demo bo się nie podkreśla

Wydrukuj tę wiadomość

  Witam wszystkich bikerów
Napisane przez: matikemk - 14-07-2009, 14:27 - Forum: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) - Odpowiedzi (14)

Witam,

Mam na imię Mateusz, jestem początkującym bikerem i jeżdżę po okolicach Lublina Wheeler'em PRO 1900 model z sezonu 2003/04. Z reguły w czarnym kasku i pomarańczowej koszulce. Jak mnie kiedyś ktoś z Was zauważy i pozna to możecie mnie rzucić kamieniem... :lol: pojeździmy razem :-) :-) Z miłą chęcią bym pojeździł z kimś po lasach, polach w stylu mtb z małą ilością szosy:-) gdyż moi koledzy wymiękli i jeżdżę ostatnio sam :-P Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać najlepiej na gg bądź PW ;-)

Pozdrawiam. :lol:

Wydrukuj tę wiadomość

  14.07, 18.00 LKJ
Napisane przez: Wawerka - 14-07-2009, 13:43 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (13)

Proponuję na dzisiaj coś krótkiego i lajtowego, typu większa pętla dookoła zalewu (przez Krężnicę i Prawiedniki) bo mam wieczorem jeszcze robotę, więc muszę w miarę wcześnie wrócić i się za bardzo nie zmęczyć ;-)
będziemy z Karolą, zapraszamy :-)

Wydrukuj tę wiadomość

  15.7.2009 - Na maliny...
Napisane przez: msz - 14-07-2009, 01:16 - Forum: Wycieczki jednodniowe - Odpowiedzi (1)

Świetne tereny dla smakoszy świeżo rwanych owoców, razem ze znajomymi wypady w te strony nazywamy treningi w "Owocowym Raju"... niestety o 14.00 zaczynam pracę, toteż pozostaje mi powiedzieć: Smacznego! :mrgreen:

Wydrukuj tę wiadomość

  Pętla po lubelszczyźnie
Napisane przez: Jurek S - 13-07-2009, 20:24 - Forum: Lubelszczyzna - Odpowiedzi (9)

Po ostatnim wyjeździe wpadł mi do głowy pomysł takiej pętelki ;-)
http://gpsies.com/mapOnly.do?fileId=jam ... Leave=true
Jest tam parę górskich premii, mocne zjazdy. Kierunek obowiązkowo z Lublina przez Krzczonów - Szczebrzeszyn.
Fragmenty tej trasy można zobaczyć w naszej galerii, album I dzień Zwierzyniec, zdjęcia 38 - 46
Może być w wersji dla szosowców. Odcinek ze Szczebrzeszyna do Dzielce szosą.

Wydrukuj tę wiadomość