Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1784
» Najnowszy użytkownik: KondzioLBN
» Wątków na forum: 10175
» Postów na forum: 114383

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 41 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 39 Gość(i)

Ostatnie wątki
Maraton podróżnika 2019
Forum: Sportowe
Ostatni post: Mariobiker
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 43
» Wyświetleń: 1417
RL-owe koszulki nie-rower...
Forum: Stowarzyszenie, strona i forum - uwagi
Ostatni post: Noorbi
Wczoraj, 22:08
» Odpowiedzi: 31
» Wyświetleń: 672
17.02.2019 g. 11:00 Most ...
Forum: Wycieczki codzienne
Wczoraj, 20:50
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 129
17.02.2019 godz.11:30 Bie...
Forum: Wycieczki codzienne
Ostatni post: MarekK
Wczoraj, 18:17
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 112
Kto zagwintuje korbę?
Forum: Kupno, naprawa i konserwacja
Ostatni post: krzychu.c.m
16-02-2019, 09:38
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 75
(Nie)zbanowane konto
Forum: Stowarzyszenie, strona i forum - uwagi
Ostatni post: makary
15-02-2019, 23:25
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 399
Korba shimano fc-543. 48-...
Forum: Sprzedam
Ostatni post: L_BUBU
13-02-2019, 17:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 64
Obręcz ALEXRIMS x2100 26 ...
Ostatni post: L_BUBU
13-02-2019, 17:38
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 35
Rower MTB Kona Fire Mount...
Ostatni post: Sebastek
13-02-2019, 12:09
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 380
Szkolenie z montażu video
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
12-02-2019, 17:58
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 165

rajd rowerowy szlakiem winnic, Janowiec [sob 23.05]
Napisane przez: Wawerka - 18-05-2009, 21:06 - Forum: Turystyczno-rekreacyjne - Odpowiedzi (2)

Znalazłam na stronie Stowarzyszenia Winiarzy takie oto info:

ŚWIĘTO WINA :mrgreen:
w sobotę, 23 maja 2009 r. w Janowcu nad Wisłą

W programie m.in.:
barwny korowód winiarzy i widzów uliczkami Janowca, wernisaż wystawy grafiki, degustacja win nowego rocznika, prezentacja winnic MPW, występy zespołów muzycznych, konkurs wiedzy o winie, rajd rowerowy szlakiem winnic MPW;

szczegóły są tutaj:
http://www.winiarzempw.pl/swieto_wina.php

ale są mało szczegółowe, więc wysłałam maila z prośbą o szczegółowsze uszczegółowienie punktu wyżej wyboldowanego, jak mi coś odpowiedzą to wkleję :-D

Wydrukuj tę wiadomość

NASZE STROJE
Napisane przez: Mariusz-Finch - 18-05-2009, 20:52 - Forum: Hyde Park rowerowy - Odpowiedzi (11)

witam wszystkim jeszcze raz ;-)
dziś spotkałem na ścieżce Jurka,który czekał na ustawkę - z daleka /jechałem Nadbystrzycką równlegle do ściezki/ zauważyłem charakterystyczną koszulkę i kaszkiecik :mrgreen: ,a tak poważnie - Jurek był z lekka zdziwiony,a nawet zawiedziony,że pozostali,którzy dojechali nie mieli "firmówek' na sobie,a tylko On -moja luźna sugestia jest taka :
- jak bedą następne ustawki to /każdy kto ma "firmowy" strój/ niech da hasło,że jedziemy w nich aby rekalmować i promować stronę i forum
Pozdrawiam
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

zaległości /małe/
Napisane przez: Mariusz-Finch - 18-05-2009, 20:33 - Forum: Wycieczki codzienne - Brak odpowiedzi

hej wszystkim ;-)
nie wiedziałem czy w ogóle i gdzie wpisujemy "raporty" z naszego wspólnego kręcenia,widzę,że takowe są to i ja daję dwa zaległe :
w czwartek było nas czworo : Karola, Mariusz,Wiesiek i ja - małe kółko po lesie /ok. 34 km/ ,a w piątek na ustawkę stawił się tylko Wiesiek i ja -"pyknęliśmy" ok. 53 km - Dąbrowa,Prawiedniki,Nowiny,Krężnica/skrajem lasu / -do trasy L-n - Rzeszów,Zemborzyce -zjazd koło cmentarza i powrót ścieżką - to było na tyle.
Pozdrawiam
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

[22.05] Dzień Sportu na Kulturaliach
Napisane przez: qavtan - 18-05-2009, 20:33 - Forum: Turystyczno-rekreacyjne - Odpowiedzi (4)

Dzień Sportowy (piątek 22.05.2009)

15:00 - 17:00 Kompleks AZS (Konstantynów)
Konkurencje: rywalizacja w rzucie beretem o radyjko babci, przejazd rowerem po wyznaczonej trasie w jak najkrótszym czasie, rzut jajkiem na odległość, "wodna sztafeta" - przenoszenie wody za pomocą ubrań, które ma się na sobie, "rzut Siódmaka"

Źródło: http://www.kul.lublin.pl/12589.html

Wydrukuj tę wiadomość

Lublin - Wilno
Napisane przez: grzes101974 - 18-05-2009, 19:00 - Forum: Wycieczki kilkudniowe - Odpowiedzi (4)

W połowie sierpnia chcę zorganizowac wycieczkę rowerową z Lublina do Wilna , powrót pociągiem, trasa podrózy to Pojezierze łęczyńsko- włodawskie, Podlasie , Mazury i druga czesc Mazur po Litweskiej stronie , powrót pociągiem, noclegi w Agroturystyce, czas to ok 10 dni , czy jest ktos chętny, dodam , że doświadcznie w takich wyprawach mam :-) , pozdrawiam wszystkich rowerowo zakręconych :-)

Wydrukuj tę wiadomość

Szybki lajcik
Napisane przez: Jurek S - 18-05-2009, 15:20 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (7)

Szybki bo ustawka z nagła, a lajcik bo lajtowo przez las i pola do Zemborzyc, dalej Krężnica, Prawiedniki i powrót przez Dąbrowę.
Dzisiaj, LKJ godz. 18.00

Wydrukuj tę wiadomość

Ekshibicjonizm
Napisane przez: Pan Dominik - 18-05-2009, 05:27 - Forum: Szosowe i Ostre Koła - Odpowiedzi (2)

Ostre koło na starej ramie Peugota 57cm. Przód na Compie a tył Miche z niskim kołnierzykiem, siodło BBB, pedały SPD PD-M520. Jako że rowerek urzywany na codzień jako podstawowy środek transportu ma błotniczki, gustowny chlapaczek i hamulce.

Wydrukuj tę wiadomość

Witojcie
Napisane przez: Mateusz - 17-05-2009, 21:28 - Forum: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) - Odpowiedzi (1)

Witam,

Mateusz, lat 20, szosa wykorzystywana w mieście, student btch na UMCS. Wink

Pozdr.

Wydrukuj tę wiadomość

maraton rowerowy 750km w 24h
Napisane przez: josearkadio - 16-05-2009, 17:32 - Forum: Sportowe - Odpowiedzi (29)

W tym roku odbędzie się kolejny ekstremalny 24godzinny maraton rowerowy.
Nasz maraton zaczynaliśmy od skromnego dystansu 320km corocznie podwyższając poprzeczkę o około 100km. W roku 2008 w dobę udało nam się przejechać 700km.
W 2009 planujemy zmierzyć się z odległością 750km.Nasz maraton nie jest wyścigiem i tylko dzięki współpracy uczestników możemy liczyć na sukces. Żeby przejechać 750 km musimy utrzymywać prędkośc w granicach 34km/h - zostaje 2 godziny na przerwy. Tak jak co roku start jest darmowy - organizatorzy gwarantują posiłki, odżywki napoje, batony, banany oraz wóz techniczny. Każdy kto ukończy maraton otrzyma pamiątkowy puchar, dyplom, koszulkę. Start skierowany jest do specyficznej grupy kolarzy którzy mają już doświadczenie w tego typu wyzwaniach np. "Mazovia24" czy "Imagis Tour". Mamy nadzieję że z osób startujących uformuje nam się grupa mogąca w przeciągu 2-3 lat podjąć próbę bicia rekordu świata w dobowej jeździe rowerem należącej do pana Bolesława Krawczyka i wynoszącego 865km.
[Obrazek: gxS84B9.jpg]
Trasa w tym roku będzie zmodyfikowana w stosunku do poprzedniej edycji i będzie prowadziła po dziewięciu osiemdziesiodwukilometrowych rundach na trasie: Góra Puławska, Zwoleń, Kozienice, Gniewoszów, Góra Puławska. Start 04.07.2009 o godzinie 12:00 spod Urzędu Miasta w Puławach, zakończenie 05.07.2009 w Nałęczowie przy Nałęczowskim Domu Kultury.

Wydrukuj tę wiadomość

[16-19.07] Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę
Napisane przez: kylos - 16-05-2009, 13:49 - Forum: Pielgrzymka RL - Odpowiedzi (39)

Czy coś o tym wiecie? Skąd rusza/kiedy/jaka organizacja? Pytam, gdyż nigdy na żadnej nie byłem, a taka rowerowa to mogłoby być coś w większej grupie :roll:

[EDIT]: Dodałem datę pielgrzymki, która została ustalona w trakcie poniższej dyskusji. Teraz będzie bardziej przejrzyście, bo od razu będzie widać kiedy ta impreza ma się odbyć Smile

Wydrukuj tę wiadomość