Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1864
» Najnowszy użytkownik: jairokelmo
» Wątków na forum: 10298
» Postów na forum: 115790

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 70 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 68 Gość(i)

Ostatnie wątki
23.06.2019, godz. 9.00, Z...
Forum: Wycieczki jednodniowe
Ostatni post: fala69
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 471
10 kultowych ustawek na 1...
Forum: Wycieczki codzienne
Ostatni post: damian.s
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 620
29.06.2019, godz. 10.00, ...
Ostatni post: damian.s
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 26
LKJ, 24.06 (poniedziałek)...
Ostatni post: zremek
Wczoraj, 20:51
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 124
300km edycja II
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: Jurek S
Wczoraj, 20:44
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 23
Rowerem ze Stolycy (wycie...
Ostatni post: radzik
Wczoraj, 18:28
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 1927
LKJ 27.06.2019 godzina 19...
Ostatni post: Mariobiker
Wczoraj, 11:03
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 79
"Między Wisłą a Bugiem" ...
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: andriu68
Wczoraj, 09:47
» Odpowiedzi: 63
» Wyświetleń: 3600
Poleski Park Narodowy w j...
Ostatni post: radzik
23-06-2019, 20:02
» Odpowiedzi: 42
» Wyświetleń: 4620
Koszulka RL rozmiar M
Forum: Sprzedam
Ostatni post: marecky
22-06-2019, 22:21
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 269

05.06.2009
Napisane przez: transf - 05-06-2009, 16:19 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (5)

Jest ktoś chętny na ciężką próbę nerwów (pogoda) ? Jeżeli ktoś ma ochotę zrobić parę km to proponuję 18.00 LKJ.

Wydrukuj tę wiadomość

kask szosowy
Napisane przez: Kamil - 05-06-2009, 14:38 - Forum: Sklepy i serwisy - Odpowiedzi (14)

gdzie moge kupic/przymierzyc kask szosowy na terenie lublina/lubelskiego
oczywiscie moglbym pochodzic po miescie
ale to bardzo czasochlonne... wierze, ze sa tutaj osoby ktore doskonale znaja lubelskie sklepy rowerowe wink.gif

Wydrukuj tę wiadomość

hejki
Napisane przez: wolfskin - 04-06-2009, 23:45 - Forum: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) - Odpowiedzi (3)

Witam
Mam na imię Krzysiek. Rowerkiem śmigam już z 10 lat. Przeważnie w okolicach Lublina. Lubię miłe towarzystwo i tempo light-owe. Po co się śpieszyć i tak życie biegnie dziś szybciej. Chodź czasem jestem jak szatan.
Szukam ludzi pogobnych do mnie chętnych do wspólnych przejażdżek.

Wydrukuj tę wiadomość

20 rocznicy wydarzeń z Placu Tiananmen w Pekinie.
Napisane przez: qavtan - 04-06-2009, 19:57 - Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) - Odpowiedzi (1)

[Obrazek: plakat-tiananmen-2.jpg?w=401&h=598]

Lubelska Grupa Amnesty International wspólnie ze Stowarzyszeniem Globalnej Solidarności i Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zapraszają do wspólnego upamiętnienia 20 rocznicy wydarzeń z Placu Tiananmen w Pekinie.

Spotykamy się 4 czerwca na Pl. Łokietka pod lubelskim Ratuszem.

* od godziny 16:00 prezentacja multimedialna + wystawa (fotografie, relacje, kalendarium)
* 19:30 modlitwa w kościele Św. Ducha za ofiary wydarzeń z 04.06.1989 r.
* 20:30 relacje świadków (Deptak)
* 21:00 wspólny gest solidarności z organizacją Matki Tiananmen (Hong Kong) - podsumowanie akcji, przedstawienie skróconego kalendarium wydarzeń oraz współczesnej sytuacji w Chinach (w kontekście łamania praw człowieka), film – prezentacja o protestach, puszczenie lampionów przy akompaniamencie muzyki (piosenka upamiętniająca 20-tą rocznicę wydarzeń na pl. Tiananmen).

Źródło i szczegóły: http://ailublin.wordpress.com/

Wydrukuj tę wiadomość

04.06-godz.18.00-LKJ - coś na szybko
Napisane przez: Mariusz-Finch - 04-06-2009, 11:05 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (11)

hej wszystkim :mrgreen:
mam nadzieję,że dziś już nie będzie padało - zapraszam /tradycyjnie / na 18.00 i coś pokręcimy,post pisany na szybko ponieważ /póki co / ładna pogoda i mam nadzieję,że taka utrzyma się do wieczora.
Pozdrawiam
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

4 czerwca 1989
Napisane przez: Jurek S - 04-06-2009, 09:55 - Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) - Odpowiedzi (25)

Zdaję sobie sprawę, że dla większości z Was to prawie historia. Ale bez tej historii sierpnia 80 roku i czerwca 89 roku nie upadłyby mury w Europie. Zachęcam do oglądania dzisiaj (w miarę możliwości) programów informacyjnych z obchodów tych wydarzeń. Polecam do obejrzenia i wysłuchania wieczorny koncert w Gdańsku. Transmisja na TVP2.

Wydrukuj tę wiadomość

4 czerwca koncert Coma
Napisane przez: truskafka - 04-06-2009, 09:53 - Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) - Odpowiedzi (8)

Czy wiedzieliście, że dziś będzie koncert na Placu Zamkowym, bo ja się szczerze zdziwiłam, tym bardziej że ma grać Coma. Totalne zero promocji ... tak to tylko w Lublinie może być.

przed Comą zagra Backbeat, początek koncertu o 18.15

http://www.kurierlubelski.pl/module-dzi ... 72687.html

Wydrukuj tę wiadomość

Malowanie ramy
Napisane przez: Pan Dominik - 04-06-2009, 05:43 - Forum: Sklepy i serwisy - Odpowiedzi (4)

Czy ktoś kożystał może z jakiegoś lubelskiego zakładu lakierniczego?
Chciałbym wypiaskować i polakierować stalówke.

Wydrukuj tę wiadomość

Jaka piasta???
Napisane przez: bednar - 03-06-2009, 21:45 - Forum: Kącik majsterkowicza - Odpowiedzi (1)

Hej Lublin,

ostatnio mam spore problemy z tylną piastą, a dokładnie bębenek mi przepuszcza. Oddałem do serwisu na Rósałki do przeczyszczenia ale nie pomogło (30zł w plecy). Tym bardziej mnie to denerwuje bo piasta ma przebieg dopiero ok. 700 km. Myślę o nowej piaście tylko coś lepszego bo teraz jeżdżę na Acerze rm30. Chciałem dowalić coś porządnego dlatego brałem pod uwagę XT M770 lub LX m660 ale pogrzebałem trochę w necie i się okazuje, że problemy z bębenkiem w piastach Shimano to dość częsty temat, nawet w XT. Alternatywą jest jakiś Novatec (co o nich sądzicie??) ale ponoć tu też bębenki nie są zbyt wytrzymałe. Doradźcie coś chłopaki/dziewczyny. Szukam piasty do max 130 złociszy (wiec nie piszcie o DT bo mnie nie stać), łożyska nieważne czy kulkowe czy maszynówki byle by ten nieszczęsny bębenek długo pochodził. Napiszcie jakich piast Wy używacie i czy nie macie z nimi problemów.

Pzdr i góry dzięki
Bednar

Wydrukuj tę wiadomość

Nowa korba
Napisane przez: Pawel93 - 03-06-2009, 19:38 - Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie - Odpowiedzi (19)

Myślę,nad zakupem nowej korby ponieważ stara już strzela...cenowo taka lepsza to gdzieś ile by kosztowała,aby nie zostać wyrolowanym w sklepach.

Wydrukuj tę wiadomość