Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 1961
» Najnowszy użytkownik: Aridn
» Wątków na forum: 10517
» Postów na forum: 117160

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 160 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 160 Gość(i)

Ostatnie wątki
Superlative Сasual Dating...
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: foxall1986
10-04-2024, 15:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 30
Jaki rower na codzienne d...
Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie
Ostatni post: piot
19-01-2024, 12:50
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 9080
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Wyjazdy na zawody
Ostatni post: Noorbi
17-12-2023, 12:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
"Biały Kruk" - Janów Lube...
Forum: Sportowe
Ostatni post: Paweoo
02-12-2023, 23:19
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 475
Jaka sakwa na crossa?
Forum: Kupno, naprawa i konserwacja
Ostatni post: piot
01-12-2023, 11:29
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 6987
Zestaw narzędzi do napraw...
Forum: Kącik majsterkowicza
Ostatni post: JuraS
30-11-2023, 11:35
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 415
Dobrej jakości buty do bi...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 12:17
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 1750
Nasilenie atopowego zapal...
Forum: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;)
Ostatni post: piot
22-11-2023, 10:33
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Budowa domu drewnianego
Forum: Zdrowie
Ostatni post: piot
18-09-2023, 13:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 769
9 LMT, 25 maja 2024 godz....
Forum: Wycieczki długodystansowe
Ostatni post: Noorbi
13-09-2023, 20:27
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 217

 
  13.07, godz. 18.00 LKJ
Napisane przez: mariox - 13-07-2009, 17:05 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (8)

Ktoś się wybiera? Ja będę jakby co.

Wydrukuj tę wiadomość

  ME w MTB - Złoto Włoszczowskiej :)
Napisane przez: KermitOZ - 13-07-2009, 16:26 - Forum: Imprezy zawodowców - dyskusja - Brak odpowiedzi

Późno, ale wklejam: http://www.sportowefakty.pl/kolarstwo/20...ia-europy/ Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  13.07.2009 21.30 MM
Napisane przez: KermitOZ - 13-07-2009, 13:38 - Forum: Wycieczki nocą - Odpowiedzi (8)

Będę, na cieniarce Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Sobibór 12 lipiec 2009
Napisane przez: soltys - 12-07-2009, 21:54 - Forum: Mój dzisiejszy trening/wycieczka - Odpowiedzi (8)

od tyg planowany wyjazd do byłego Hitlerowskiego Obozy Zagłady w Sobiborze doszedł do skutku :-) wyjechałem w niedziele z rana autem pod lbn po Pawła co by nie pedałował sam i czasu nie marnował, w Łecznej o godz 7 byliśmy juz na rowerach beztrosko jadąc na wschód, za Urszulinem w Hańsku złapał nas chłodny deszczyk który towarzyszył nam przez czas zwiedzania muzeum aż do powrotu w okolice Hańska - ok 2 godz, w Sobiborze spotkaliśmy obcokrajowca pielgrzyma który z wielką świeca obładowany plecakami szedł PIECHOTĄ!!! Confusedhock: z Niemiec przez całą Polskę do Jerozolimy odwiedzając obozy koncentracyjne. Wracając w pięknym słońcu susząc odzież pojechaliśmy do Siedziby PPN w Urszulinie oraz do muzeum PPN w Zauczu. w Łęcznej ja pojechałem do domu a Paweł dzielnie popedałował do Lbn. mi wyszło 135 km a Pawłowi 185 km 8-)

Wydrukuj tę wiadomość

  Uszkodzona obręcz
Napisane przez: Jurek S - 12-07-2009, 21:44 - Forum: Kącik majsterkowicza - Odpowiedzi (6)

Wydarzyło mi się dzisiaj, chyba na jakimś szalonym zjeździe. Jak uważacie? Czy obręcz jest już do wyrzucenia. A może jeździć bez jednej szprychy? Mieliście podobny przypadek?

Wydrukuj tę wiadomość

  Crossride czy skladaki
Napisane przez: Michal - 12-07-2009, 12:15 - Forum: Opisy, recenzje i porady przy kupnie - Odpowiedzi (7)

Tak jak wyzej. Bylem juz zdecydowany na crossride ,ale.... Ich waga za taka cene nie warto ich kupować. Sa problemy serwisowe gdyż mavic nie daje praktycznie części zamiennych. Co prawda mam przedstawiciela Harfy w Lublinie. Centrumrowerowe dało mi fajna cenę ale spotkałem sie z opiniami ze oni dostają jakieś lewe kola i dlatego mogą sobie pozwolić na obniżkę do takich cen. Kola które oni dostają sa tzw refusbed czyli kola ktore były u producenta przeszły serwis i z powrotem trafiają do obiegu jako nowe ale po serwisie. Wiec zraziłem sie do tego , dlatego pomny tych uwag oraz opini znajomych zdecyduje sie na składaki. Moja propozycja taka obręcz xm317 pod v 32, piasty XT pod tarcze, a szprychy DT champion ponieważ przy wadze 81 kg nie warto się bawić w szprychy cieniowane. Czy macie jakieś inne propozycje? Kola robione pod tarcze.

Wydrukuj tę wiadomość

  Rowerowe wycieczki fotograficzne
Napisane przez: patkos - 11-07-2009, 15:32 - Forum: Z aparatem w ręku - Odpowiedzi (42)

Z tego co mi wiadomo, na forum jest kilku zapaleńców fotografii Smile.

Co byście powiedzieli na wspólne wypady w ciekawe miejsca w celu zrobienia fajnych fotek?
Nie chodzi mi o zwykłe pstrykanie, tylko coś z pomysłem, oczywiście na pełnym manualu Smile.
Co do tematyki i miejsc jestem otwarty, można wspólnie ustalić. W okolicach lublina na pewno jest sporo miejsc które warto uwietrznić.

Pewnie niektórzy mają lustrzanki i hybrydy, wypadłoby więc unikać jazdy w strasznym kurzu, tempo rekreacyjne Smile.

Co myślicie o tym pomyśle ? Ktoś byłby chętny ?
Myślę, że jakby się znalazło z 5 osób, to moglibyśmy wybrać sie kilka razy w te wakacje.

Wydrukuj tę wiadomość

  Stroje - info o zamówieniu
Napisane przez: KermitOZ - 11-07-2009, 11:11 - Forum: Stowarzyszenie, strona i forum - uwagi - Odpowiedzi (311)

Witajcie

Ponieważ bardzo dużo ludzi pyta o stroje Stowarzyszenia to zakładam temat, w którym szczegółowo opiszę, co trzeba zrobić, aby zamówić koszulki itd. Przepraszam także tych, którzy wysyłali maile w tej sprawie już wcześniej. Każdy na pewno dostał odpowiedź z projektem, rozmiarówką i cennikiem. Nie miałem jednak czasu tego ogarnąć, żeby dopiąć wszystko z zamówieniem. A więc teraz piszę jak wyglądać będzie ten proces:

1. Wysłanie maila z zapytaniem o stroje na stowarzyszenie@rowerowylublin.org w celu uzyskania plików z projektem, cennikiem i rozmiarówką (dotyczy tych, którzy jeszcze nie mają tych plików). Ważne: w tytule maila proszę wpisać: "Strój - info"
- w odpowiedzi każdy dostanie te pliki+dane do przelewu

2. Wysłanie maila na powyższy adres z informacją o tym jakie części stroju się zamawia, ile sztuk i w jakich rozmiarach. Proszę wszystko bardzo dokładnie opisać, żeby nie było żadnych wątpliwości (osobno każda rzecz + jej cena). Proszę także podliczyć łączną cenę (cennik zawiera ceny bez VATu, proszę doliczyć do tej kwoty 22% ceny) i przesłać ją. My oczywiście to także sami przeliczymy w w celu sprawdzenia czy się zgadza. Na tego maila czekamy do 19 lipca. Ważne: w tytule tego maila proszę wpisać: "Strój - zamówienie"

3. Do 24 lipca będziemy czekać na przelew. Po tym terminie zamówimy stroje, tylko dla tych osób, które przeleją pieniądze.

4. Stroje do odebrania będą prawdopodobnie około 12 sierpnia

Żeby zorientować się jak wyglądają nasze stroje można zajrzeć do info na naszej stronie lub do galerii

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Wydrukuj tę wiadomość

  11.07.-LKJ - godz.12.30
Napisane przez: Mariusz-Finch - 11-07-2009, 11:09 - Forum: Wycieczki codzienne - Odpowiedzi (3)

witam wszystkich :mrgreen:
tak jak w temacie - tylko podkreślam będzie BARDZO LIGHT /ze względu na moje kolano Cry / - jakieś kółko po lesie lub coś na poczekaniu - jest ktoś chętny ??
Pozdrawiam
Mariusz

Wydrukuj tę wiadomość

  [11.07, g12] Orlen na Zygmuntowskich
Napisane przez: KermitOZ - 11-07-2009, 10:35 - Forum: Treningi szosowe - Brak odpowiedzi

Lecę z kdk na spokojny trening w okolice Bychawy, Bełżyc i Nałęczowa.

Zapraszam chętnych. Podkreślam: żadnego rwania Smile

[EDIT]: No i polecieliśmy, tylko, że Nałęczów ominęliśmy, bo od Wojciechowa prosto do traski polecieliśmy. Wyszło mi 108km ze średnią 29,5 Smile Jutro Alley, więc trening był spokojny i krótki Wink

Wydrukuj tę wiadomość