Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB Tour - obsługa punktu w Rzeszowie
#21
Jakieś identyfikatory  do wjazdu na teren Punktu są przewidziane ?  Bo niby skąd Organizator ma wiedzieć  kto jest kto ?
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#22
(05-08-2016, 13:18)JuraS napisał(a): Z tego co pamiętam pierwsi zawodnicy pojawiają się około północy
Hmm, nie chcę Cię martwić, ale mam plan być tam jeszcze przed zmrokiem Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
Nie będę obiecywał, ale postaram się być w poniedziałek rano (skoro świt... może). Przyjadę autem i zostanę do końca. Czy to jest ten sam punkt co w zeszłym roku? Czy ktoś zabierze ode mnie baner i flagę?
Odpowiedz
#24
(05-08-2016, 20:10)KermitOZ napisał(a):
(05-08-2016, 13:18)JuraS napisał(a): Z tego co pamiętam pierwsi zawodnicy pojawiają się około północy
Hmm, nie chcę Cię martwić, ale mam plan być tam jeszcze przed zmrokiem Tongue
Powodzenia Grzesiu Wink ,ale wciąż nie ma deklaracji pracy na pkt. w nocy z niedzieli na poniedziałek.
(06-08-2016, 09:11)Noorbi napisał(a): Nie będę obiecywał, ale postaram się być w poniedziałek rano (skoro świt... może). Przyjadę autem i zostanę do końca. 
O ,to by było super Wink.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#25
Ja również na obecną chwilę nie mogę nic obiecać, bo do połowy sierpnia jestem na urlopie, ale jeśli po powrocie do pracy udałoby mi się załatwić urlop na poniedziałek 22.08, to również mógłbym pomóc od rana do wieczora. Norbert - jakbyś jechał w poniedziałek rano i udałoby mi się załatwić urlop, to chętnie bym się z Tobą zabrał - jakby co, to będziemy w kontakcie.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#26
Jeśli nie będzie lało to w niedzielę kopsnę się rowerem i zostanę do zamknięcia punktu. W teleportowaniu do Lbn bardzo niezbędnie pomocny byłby mój sąsiad.
@Norbi będzie się można z Tobą zabrać do Lublin z rowerem?
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#27
Damian i Leszek... jesteście na liście
Odpowiedz
#28
(05-08-2016, 19:35)Ex Driver napisał(a): Jakieś identyfikatory  do wjazdu na teren Punktu są przewidziane ?  Bo niby skąd Organizator ma wiedzieć  kto jest kto ?
Najlepszym identyfikatorem jest strój Rowerowego Lublina ,stanowiący zarazem najlepszą reklamę dla stowarzyszenia ! Smile
Są decyzje i mogę jechać raniutko ,w poniedziałek . Smile Norbercie ,czy zabierzesz mnie ,razem z rowerem ? Po zakończeniu pracy na punkcie zamienisz mnie na Leszka z rowerem ,albowiem mam zamiar ,po noclegu w okolicach Rzeszowa ,wracać na kołach.

Usystematyzujmy więc :
Niedziela do 20 -21 : 1.Yanq 2.Martiqa 3.Rado 4.radzik
                                                                                                                                                                   
                                                                                                          
Noc z niedzieli na poniedziałek 20 -7 ? : 1.Lech  2...... 3..........
                                                                                                                                                                                
  Poniedziałek od 7 -do zamknięcia punktu: 1.Noorbi 2.Damian 3. JuraS   4.Lech                                                                                                                                                                                                                                                                    Brakuje więc przynajmniej jednej osoby ,a najlepiej gdyby zgłosiły się dwie. Wtedy każdy mógłby się zdrzemnąć. Rolleyes
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#29
JuraSq, ja to tak żartowałem z tym PK, tzn. będę (jeśli aż tak daleko dojadę Big Grin), ale nie jako obsługa Tongue
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#30
(08-08-2016, 09:35)Rado napisał(a): JuraSq, ja to tak żartowałem z tym PK, tzn. będę (jeśli aż tak daleko dojadę Big Grin), ale nie jako obsługa Tongue

Trudno ,słowo się rzekło Radq Rolleyes .Kobyłka u płota. Big Grin Dojedziesz do Rzeszowa ,popracujesz dwie godziny na PK i jesteś wolny. Tongue
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości