Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB Tour - obsługa punktu w Rzeszowie
#41
Jestem uziemiony w Lublinie.  Córka w poniedziałek  mocno skręciła  nogę, wszyscy są" wyjechani " więc muszę być  na miejscu z samochodem.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#42
(17-08-2016, 16:17)Noorbi napisał(a): Jak mnie nic nie zaskoczy to w niedzielę 20.30 ruszamy z Felina z Lechem po drodze zgarniemy Marka i Damiana. O 23 powinniśmy być na miejscu. Pasi?

pasi!
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#43
Urlop na poniedziałek potwierdzony, zatem mogę jechać Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#44
Do.zobaczenia w niedziele, mam prosbe do ludzi, ktorzy wyboeraja sie na punkt, zabierzcie ze soba jakiegos powerbanka, niby powinno styknac, ale w razie jakby bateria w garminie juz nie domagala, a moj powerbank sie rozladowal to pozycze na dojazd do mety i oddam w Lublinie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#45
Heja potrzebny ratunek w postaci zabrania ze sobą na punkt okularów z jasnymi szkiełkami
Grzesiek swoje zaprzepaścił Tongue
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz
#46
Hej. Ruszamy jutro 20.30 i w Rzeszowie powinniśmy być ok 23. Może być za późno. Na punkt jedzie ze mną Leszek, Damian i Rado
Odpowiedz
#47
(20-08-2016, 18:59)Wiatrr napisał(a): Heja potrzebny ratunek w postaci zabrania ze sobą na punkt okularów z jasnymi szkiełkami
Grzesiek swoje zaprzepaścił Tongue

Nie trzeba okularów ,Grzesiek będzie na mecie przed zmrokiem. Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#48
(21-08-2016, 18:33)JuraS napisał(a):
(20-08-2016, 18:59)Wiatrr napisał(a): Heja potrzebny ratunek w postaci zabrania ze sobą na punkt okularów z jasnymi szkiełkami
Grzesiek swoje zaprzepaścił Tongue

Nie trzeba okularów ,Grzesiek będzie na mecie przed zmrokiem. Big Grin

Oj chyba już nie  Tongue
„Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów.”
Odpowiedz
#49
Niestety nie znalazłem jasnych szkieł
Odpowiedz
#50
Pozdrawiamy z Rzeszowskiego PK. Działamy w mocnym składzie Ja, Marta, Bart, Katka, Eliza, Radzik, Szymek. Czekamy na resztę wsparcia i kibicujemy zawodnikom. Robim co możem Tongue 
Z Naszych na razie był ze świetnym czasem Jacek, trzymamy kciuki za pozostałych!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości